Skip to main content

سازمان ملل: محاصره غزه باید پایان یابد
کمیساریای عالی امور آوارگان و حقوق بشر سازمان ملل تاکید کرد که هیچ دلیل و مدرکی وجود ندارد که ثابت کند تظاهرکنندگان فلسطینی در نوار مرزی باریکه غزه که به ضرب گلوله نظامیان اسراییلی و تک تیراندازان به شهادت می‌رسند، خطری برای آنان داشته باشند.

به گزارش خبری کمیساریای عالی امور آوارگان و حقوق بشر سازمان ملل در گزارش هفتگی خود برای دفتر هماهنگ کننده امور انسانی سازمان ملل "اوچا" در آستانه برگزاری هفتمین جمعه تظاهرات بزرگ "بازگشت" در نوار غزه تصریح کرد که این حقیقت موجب نگرانی بیشتر سازمان ملل نسبت به استفاده ارتش اسراییلی از قدرت بی رویه در امتداد نوار مرزی باریکه غزه می‌شود.

هماهنگ کننده ویژه سازمان ملل صریحاً هشدار داد، آنچه امروز در غزه رخ می‌دهد، ظلم است و هیچ زن و مرد و کودکی تاب تحمل شرایط معیشتی ناگوار غزه و پیامدهای بسته بودن گذرگاه‌های این منطقه را ندارد.

به نقل از مرکز اطلاع رسانی فلسطین، وی اظهار داشت که تشدید اوضاع و تنش در نوار غزه ممکن است به وقوع جنگی دیگر منجر شود.

این مسئول سازمان ملل خواستار لغو محاصره و بازگشایی گذرگاه‌های باریکه غزه شد و تاکید کرد که این چالش‌ها همگی سیاسی بوده و ساخته دست انسان‌ها است و می‌توان آن را حل کرد.

وی همچنین گزارشی از تجاوزات و جنایات نظامیان اسراییلی در نوار مرزی باریکه غزه و محاصره زمینی، دریایی و هوایی این منطقه پس از انتخابات سال ۲۰۰۶ ارائه کرد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…