Skip to main content

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران

 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.

جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.

اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.

در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:

مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در سالهای بعد از انقلاب ایران از اعضای این گروهک تروریستی بودند.

مصطفی مهیمنی در اوایل انقلاب با تشکیل خانه تیمی و عضو گیری برای گروهک تروریستی مجاهدین خلق به اقدامات خرابکارانه و مسلحانه می پرداخت .

در گزارشی که جزو اسناد وزارت اطلاعات ایران می باشد وی در همان سالهای آغازین انقلاب ایران شناسایی شد و اقدام به انفجار کمربند انتحاری خود نموده تا خانه و اسناد متعلق به آن سازمان را نابود نماید.

در این انفجار این شخص به همراه تعدادی از هم تیمی هایش به هلاکت رسیدند.

برادر دیگر ، جعفر مهیمنی که یکی از اعضای رده بالای این سازمان محسوب می شد در سالهای بعد شناسایی ، دستگیر و در زندان شهرستان ساری اعدام شد.

یکی دیگر از اعضای این خانواده شخصی به نام سرهنگ خجسته فر که همسر خواهر دیگر آنان ، انسیه مهیمنی بود در سالهای آغازین انقلاب ایران در اصفهان دستگیر و اعدام شد.

مرضیه مهیمنی خواهر کوچکتر آنان که اعضای فعال گروهک تروریستی مجاهدین خلق بود در سالهای پس از انقلاب دستگیر و مدتی به زندان افتاد وبعد ها به علت بیماری درگذشت.

مائده مختار زاده فرزند کوچکتر مرضیه مهیمنی که متولد سال 1370 در شهرستان بابل می باشد در  حال حاضر راه اعضای خانواده خود را ادامه میدهد.

این شخص نیز یکی از اعضای وفادار به سازمان تروریستی مجاهدین خلق و تعلیم دیده این سازمان میباشد.

 وی از طرق مختلف به دستورات و خاسته های اربابان جنایتکار خود جامه عمل می پوشاند.

یکی از عمده فعالیت های او اینست که با نفوذ در خانواده ها و سوء استفاده از حسن نیت و دلسوزی مردم، خود را به عنوان یتیمی ستم دیده معرفی می کند.

از این طریق فرزندان این خانواده ها را با شستشوی مغزی جذب این گروه تروریستی می نماید.

او در حال حاضر ساکن شهرستان بابل در استان مازندران می باشد.

وی تحصیلاتش را در مقاطع دبستان ، راهنمایی و هنرستان در همین شهرستان سپری کرده و با مدرک گرافیک فارق التحصیل شد.

پس از آن در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان آمل مدرک کاردانی شهرسازی و سپس موفق به اخذ مدرک کارشناسی معماری در استان مازندران شد.

”مائده مختار زاده” پس از مرگ مادرش و سن 3 سالگی در منزل دایی دیگرش مهدی مهیمنی و همسرش زندگی می کند.

مهدی مهیمنی (ملقب به منوچهر) نیز از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق بوده و سالهاست که بطور مخفیانه به همکاری با این گروهک مبادرت مینماید.

”مائده مختار زاده” برادری به نام مصطفی مختار زاده داشته که در شهرستان بابلسر اقامت دارد.

پدر آنها با نام قربان مختارزاده که هم اکنون در قید حیات می باشد فردی شرور و سابقه دار بوده که سالهای زیادی از عمرش را در زندان ها سپری کرده است.

طبق اطلاعات بدست آمده مائده مختار زاده دارای گذرنامه نمی باشد و بصورت قاچاق و از مرز (( سلو)) به کشور عراق و از طریق مرز (( حکاری - گبر)) به کشور ترکیه تردد می کند و برای ارتباطاتش از سیم کارتهای متعدد و عناوین مختلف استفاده می نماید.

وی مدتی قبل با شخصی در شهرستان بابل ازدواج نمود تا بتواند پوششی موجه برای خود ایجاد کرده و همچنان به فعالیتهای مجرمانه خود ادامه دهد.


در گزارشهای آتی به شرح مفصل تری از اعمال و فعالیتهای این شخص خواهیم پرداخت.

Comments

Popular posts from this blog

Armenian protesters block traffic, railways & airport as protest leader loses PM bid

Anti-government protesters disrupted traffic in Armenia’s capital, blocking railways and roads leading to Yerevan International Airport, after the parliament voted against opposition leader Nikol Pashinyan’s bid for interim PM.
Protesters managed to block streets connecting downtown Yerevan to residential districts, disrupting transportation in Armenia’s capital, footage from the scene shows. 
Yerevan’s metro system has also been paralyzed as demonstrators sit on the tracks, preventing trains from passing.
Meanwhile, protesters disrupted traffic on a road leading to Yerevan’s Zvartnots International Airport, located just 12km from the center of the city. 
Consequently, some passengers had to go the rest of the way on foot in order to catch their flights, according to Sputnik news agency.
Railway services have also been disrupted all across the country amid the demonstrations, a spokesman for South Caucasus Railways confirmed to Interfax. 
Some other highways, including the one connecting th…

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…