مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران

 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.

جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.

اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.

در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:

مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در سالهای بعد از انقلاب ایران از اعضای این گروهک تروریستی بودند.

مصطفی مهیمنی در اوایل انقلاب با تشکیل خانه تیمی و عضو گیری برای گروهک تروریستی مجاهدین خلق به اقدامات خرابکارانه و مسلحانه می پرداخت .

در گزارشی که جزو اسناد وزارت اطلاعات ایران می باشد وی در همان سالهای آغازین انقلاب ایران شناسایی شد و اقدام به انفجار کمربند انتحاری خود نموده تا خانه و اسناد متعلق به آن سازمان را نابود نماید.

در این انفجار این شخص به همراه تعدادی از هم تیمی هایش به هلاکت رسیدند.

برادر دیگر ، جعفر مهیمنی که یکی از اعضای رده بالای این سازمان محسوب می شد در سالهای بعد شناسایی ، دستگیر و در زندان شهرستان ساری اعدام شد.

یکی دیگر از اعضای این خانواده شخصی به نام سرهنگ خجسته فر که همسر خواهر دیگر آنان ، انسیه مهیمنی بود در سالهای آغازین انقلاب ایران در اصفهان دستگیر و اعدام شد.

مرضیه مهیمنی خواهر کوچکتر آنان که اعضای فعال گروهک تروریستی مجاهدین خلق بود در سالهای پس از انقلاب دستگیر و مدتی به زندان افتاد وبعد ها به علت بیماری درگذشت.

مائده مختار زاده فرزند کوچکتر مرضیه مهیمنی که متولد سال 1370 در شهرستان بابل می باشد در  حال حاضر راه اعضای خانواده خود را ادامه میدهد.

این شخص نیز یکی از اعضای وفادار به سازمان تروریستی مجاهدین خلق و تعلیم دیده این سازمان میباشد.

 وی از طرق مختلف به دستورات و خاسته های اربابان جنایتکار خود جامه عمل می پوشاند.

یکی از عمده فعالیت های او اینست که با نفوذ در خانواده ها و سوء استفاده از حسن نیت و دلسوزی مردم، خود را به عنوان یتیمی ستم دیده معرفی می کند.

از این طریق فرزندان این خانواده ها را با شستشوی مغزی جذب این گروه تروریستی می نماید.

او در حال حاضر ساکن شهرستان بابل در استان مازندران می باشد.

وی تحصیلاتش را در مقاطع دبستان ، راهنمایی و هنرستان در همین شهرستان سپری کرده و با مدرک گرافیک فارق التحصیل شد.

پس از آن در دانشگاه علمی کاربردی شهرستان آمل مدرک کاردانی شهرسازی و سپس موفق به اخذ مدرک کارشناسی معماری در استان مازندران شد.

”مائده مختار زاده” پس از مرگ مادرش و سن 3 سالگی در منزل دایی دیگرش مهدی مهیمنی و همسرش زندگی می کند.

مهدی مهیمنی (ملقب به منوچهر) نیز از اعضای گروهک تروریستی مجاهدین خلق بوده و سالهاست که بطور مخفیانه به همکاری با این گروهک مبادرت مینماید.

”مائده مختار زاده” برادری به نام مصطفی مختار زاده داشته که در شهرستان بابلسر اقامت دارد.

پدر آنها با نام قربان مختارزاده که هم اکنون در قید حیات می باشد فردی شرور و سابقه دار بوده که سالهای زیادی از عمرش را در زندان ها سپری کرده است.

طبق اطلاعات بدست آمده مائده مختار زاده دارای گذرنامه نمی باشد و بصورت قاچاق و از مرز (( سلو)) به کشور عراق و از طریق مرز (( حکاری - گبر)) به کشور ترکیه تردد می کند و برای ارتباطاتش از سیم کارتهای متعدد و عناوین مختلف استفاده می نماید.

وی مدتی قبل با شخصی در شهرستان بابل ازدواج نمود تا بتواند پوششی موجه برای خود ایجاد کرده و همچنان به فعالیتهای مجرمانه خود ادامه دهد.


در گزارشهای آتی به شرح مفصل تری از اعمال و فعالیتهای این شخص خواهیم پرداخت.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان