Skip to main content

دردسرهای پسر ۲۶ ساله نخست وزیر اسرائیلاز زمانی که بزرگترین پسر بنیامین نتانیاهو نخست وزیر اسرائیل به سن بلوغ رسیده، ماهی نیست که رسانه های اسرائیلی از رفتارها و آنچه «زندگی پر تجمل» او می نامند، انتقاد نکنند. 

بخصوص که آنها به هزینه های سنگین پسر نتانیاهو از محل بودجه عمومی و به اصطلاح پول مالیات دهندگان اسرائیلی انتقاد دارند.

اسوشیتدپرس در گزارشی، «یائیر نتانیاهو» را پسری ۲۶ ساله معرفی می کند که با سران کشورهای جهان خودمانی رفتار می کند؛ یک محافظ شخصی با حقوق دولتی دارد و در اقامتگاه رسمی نخست وزیر زندگی می کند.

تازه ترین موردی که باز نام «یائیر نتانیاهو» را به رسانه ها برگردانده، یک نوشته «گستاخانه» او در شبکه های اجتماعی است که حتی واکنش علنی فرزند یکی از رهبران پیشین اسرائیل و تهدید به شکایت از او را در پی داشته است. 

آن هم در شرایطی که پدرش، بنیامین نتانیاهو در هفته های اخیر با ادعای چند پرونده فساد روبرو شده است.

هفته پیش اعلام شد «آری هارو» مشاور ارشد سابق نتانیاهو با دادستانی توافق کرده تا درباره دو پرونده اتهامی فساد مالی و دریافت رشوه علیه نخست وزیر اسرائیل، شهادت بدهد.

به نوشته اسوشیتدپرس، در کنار حواشی پدر، حالا پسر نخست وزیر اسرائیل هم با دردسر هایی روبروست. 

هفته گذشته نشریات زرد اسرائیل گزارش دادند که وقتی همسایه ها به پسر نتانیاهو گفتند باید مدفوع سگش را جمع کند، او «بی ادبانه» انگشت به آنها نشان داد.

«یائیر نتانیاهو» دو روز بعد هم دردسر جدیدی خلق کرد. 

یک اتاق فکر لیبرال، از زندگی پر ریخت و پاش پسر نخست وزیر آن هم با هزینه مردم، انتقاد کرد، و پسر نخست وزیر باز با تحقیر، انگشت میانه خودش را به آنها نشان داد. اقدامی که در فضای مجازی با واکنش هایی همراه شد.

پسر نتانیاهو در دفاع از خودش می گوید، چون دولت پدرش، پول یک سازمان سیاسی چپگرای اسرائیلی به نام «مولاد» را قطع کرده، آنها او را زیر فشار گذاشته اند.


اما تازه ترین حاشیه پسر نتانیاهو ادعای او درباره پسر «ایهود اولمرت» نخست وزیر سابق اسرائیل است. 

«یائیر نتانیاهو» مدعی شد که «آریل اولمرت» همجنسگراست و یک دوست پسر فلسطینی دارد. 

همین نوشته موجب خشم خانواده اولمرت شد و برادر آریل ضمن تکذیب این ادعا گفت، «یائیر نتانیاهو» یک «لات فاشیست» است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…