Skip to main content

پرزیدنت ترامپ: کره شمالی درست عمل نکند، به دردسر خواهد افتادبه دنبال هشدار کره شمالی برای حمله به جزیره گوام و بالا گرفتن بیش از پیش تنش‌ لفظی بین واشنگتن و پیونگ یانگ، دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده بعد از ظهر پنجشنبه گفت شاید هشدار اخیر «آتش و خشم» او به اندازه کافی تند نبوده است.

به گزارش رسانه‌های آمریکا، پرزیدنت ترامپ که دو روز پیش در واکنش به بی اعتنایی پیونگ یانگ به قطعنامه سازمان ملل متحد هشدار تندی را علیه آن کشور مطرح کرد، امروز نیز هشدار داد اگر کره شمالی درست عمل نکند، به دردسر خواهد افتاد.

رئیس جمهوری ایالات متحده که برای تعطیلات تابستانی به نیوجرسی رفته است به خبرنگاران گفت، حکومت کره شمالی بهتر است شیوه درست را انتخاب کند، «در غیر این صورت به مشکلی دچار خواهد شد که کمتر کشوری در جهان گرفتار آن بوده است

رئیس جمهوری ایالات متحده در عین حال تاکید کرد که هنوز درهای دیپلماسی باز است.

به دنبال واکش کره شمالی به قطعنامه روز شنبه شورای امنیت و انتشار گزارشی‌هایی از ساخت کلاهک هسته‌ای مینیاتوری در آن کشور برای نصب بر روی موشک‌های تولیدی فعلی، پرزیدنت ترامپ روز سه شنبه گفت اگر کره شمالی آمریکا را تهدید کند، با آتش و خشمی روبرو خواهد شد که جهان هرگز شاهد آن نبوده است.


حمایت جهانی از آمریکا

ایالات متحده می‌گوید از حمایت دیگر کشورهای جهان برای زیر فشار گذاردن کره شمالی با هدف دست برداشتن از برنامه موشکی اتمی اش برخوردار است. 

در همین حال کره جنوبی که در تیررس تسلیحات هسته‌ای پیونگ یانگ قرار دارد، روز پنجشنبه از همسایه شمالی اش خواست از کوبیدن بر طبل جنگ خودداری کند.

سخنگوی وزارت خارجه آمریکا بر دلایل استفاده پرزیدنت ترامپ از اصطلاح «خشم و آتش» در واکنش به ادعای کره شمالی برای پرتاپ موشک به اطراف جزیره گوام تاکید کرد و گفت «باید دید که چه اقدامی هشداردهنده است. 

آزمایش دو موشک بین قاره‌ای در ظرف کمتر از یک ماه به همراه دو آزمایش هسته‌ای در سال گذشته؛ اینها هشدار دهنده هستند

همزمان دولت فرانسه اعلام کرد که پاریس از موضعگیری رئیس جمهوری ایالات متحده در برابر پیونگ یانگ حمایت می کند و ژاپن نیز که در چند صد کیلومتری کره شمالی قرار دارد اعلام کرد که جنگندهای آن کشور تمرین‌های نظامی را به همراه بمب افکن‌های آمریکا در نزدیکی شبه جزیره کره انجام داده‌اند.

یوشوهیده سوگا دبیر کابینه دولت ژاپن روز پنچشنبه گفت کشورش برای انواع سناریوهای ممکن، که شامل تخلیه شهروندان خود و خارجیان مقیم کشور می‌شود، آمادگی دارد: «پرزیدنت ترامپ اعلام کرده همه گزینه‌ها روی میز است. 

دولت ژاپن از این موضعگیری استقبال می‌کند. ما معتقدیم در شراط موجود، تقویت همکاری آمریکا-ژاپن منجر به افزایش قدرت بازدارندگی و توان پاسخگویی ما می‌شود

پیونگ یانگ هشدار پرزیدنت ترامپ علیه تهدیدهای نظامی آن کشور را رد کرده است.

ژنرال کیم پارک گیوم فرمانده نیروهای موشکی کره شمالی گفت کشورش برنامه پرتاب ۴ موشک میان برد به سوی آب‌های جزیره گوام را تا اواسط ماه جاری اوت نهایی خواهند کرد.

پارک سو هیون سخنگوی ریاست جمهوری کره جنوبی در واکنش گفت سئول همکاری نظامی خود را با واشنگتن به بالاترین سطح ارتقا داده است. 

وی افزود «با اذعان به افزایش و جدی تر شدن شرایط امنیتی در شبه جزیره کره، که نتیجه ادامه تحریکات و تهدیدهای کره شمالی است، درجلسه امروز شورای امنیت ملی تصمیم گرفته شد از کره شمالی مصرانه خواسته شود از تمامی اقداماتی که موجب بحرانی شدن اوضاع در منطقه می‌شود، خودداری کند

بالا گرفتن تنش لفظی بین واشنگتن و پیونگ یانگ، نگرانی‌هایی را برای شهروندان آمریکایی ساکن جزیره گوام و حتی شهروندان کره جنوبی – متحد کلیدی آمریکا در شرق آسیا، به همراه داشته است.


آمریکا دارای دو پایگاه نظامی هوایی و دریایی در جزیره گوام است، که لنگرگاه زیردریایی‌های هسته‌ای و بمب افکن‌های مافوق صوت حامل تسلیحات اتمی است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…