Skip to main content

آمریکا به اخراج دیپلماتهایش از روسیه پاسخ می‌دهدرکس تیلرسون وزیر امور خارجه آمریکا می گوید واشنگتن تا اول سپتامبر به اقدام مسکو در اخراج صدها دیپلمات آمریکایی از روسیه پاسخ خواهد داد.

آقای تیلرسون که در نشست امنیتی وزیران خارجه اتحادیه کشور های جنوب شرق آسیا موسوم به آسه آن در فیلیپین شرکت کرده، می گوید در دیدارش با سرگی لاورف همتای روس، خواهان پاسخ دادن به «پرسش های شفاف» وی در مورد اخراج دیپلمات های آمریکائی شده است.

در ماه ژوئیه و به دنبال تصویب تحریم های تازه کنگره آمریکا علیه روسیه، مسکو از ۷۵۵ دیپلمات آمریکائی خواست خاک روسیه را ترک کنند.

لایحه تحریم های کنگره که با اکثریت نزدیک به اتفاق آراء به تصویب دو مجلس سنا و نمایندگان رسیده بود با امضای پرزیدنت ترامپ جنبه قانونی یافت.

با وجود این، به گزارش آسوشیتد پرس، وزیر امور خارجه روسیه در پی دیدار با همتای آمریکائی، گفت مسکو آماده است در همه مسائل مورد اختلاف از جمله اوکراین، کره شمالی و سوریه با آمریکا در سطح مقام های بلندپایه گفتگو کند.

رکس تیلرسون نیز گفت دو کشور به رغم اختلاف دیدگاه های عمیق در یک رشته موضوع ها، ناچارند مسائل حساس امنیت ملی را با یکدیگر به بحث بگذارند و گفتگو کنند.

آقای تیلرسون افزود همتای روس ابراز تمایل کرده است در مورد اوکراین که از چند سال پیش محل اختلاف شدید دو کشور بوده است با واشنگتن وارد گفتگو شود.

گام تازه واشنگتن در این راستا، اعزام کورت وولکر فرستده ویژه آمریکا در امور اوکراین به مسکو و ادامه مذاکره در این باره است.

واشنگتن در پی اقدام مسکو در الحاق شبه جزیره کریمه به خاک روسیه، و پشتیبانی دولت پوتین از جدائی خواهان شرق اوکراین، همه مناسبات نظامی با آن کشوررا قطع کرد.


اعزام کورت وولکر به مسکو تحول تازه ای است که نشان می دهد دولت ترامپ قصد دارد مشکل اوکراین را بار دیگر با مسکو به بحث بگذارد تا راه حلی برای آن پیدا شود.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…