Skip to main content

چین خواهان توقف آزمایش‌های نظامی کره شمالی شدوزیر خارجه چین در ملاقات با همتایش از کره شمالی گفته است که این کشور باید به آزمایش‌های موشکی و هسته‌ای خود پایان دهد.

وانگ یی، وزیر خارجه چین چند ساعت پس از تصویب تحریم‌های جدید شورای امنیت سازمان ملل، با ری یونگ هو، از کره شمالی دیدار کرده است.

وزیر خارجه چین به خبرنگاران گفت در این دیدار گفته است "به نفع کره شمالی است که تصمیم درست و هوشمندانه‌ای بگیرد."

آقای وانگ درباره پاسخ وزیر خارجه کره شمالی به این درخواست توضیحی نداد.

چین بزرگترین شریک تجاری کره شمالی است و پیش از این دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، از شی جین پینگ، رئیس جمهور چین، برای تحت فشار نگذاشتن کره شمالی انتقاد کرده است.

کره شمالی از محل صادرات ذغال سنگ و مواد معدنی به چین سالانه حدود سه میلیارد دلار درآمد دارد. 

دونالد ترامپ می‌گوید تحریم‌های جدید حدود یک میلیارد دلار به درآمد صادراتی کره شمالی ضربه می‌زنند.

هر ۱۵ عضو شورای امنیت، از جمله چین و روسیه، به قطعنامه اخیر سازمان ملل رای مثبت داده‌اند. 

این قطعنامه در واکنش به آزمایش موشک‌های قاره پیمای کره شمالی تصویب شد.

وزیر خارجه چین می‌گوید هرچند وضع تحریم‌های جدید لازم بوده، اما تحریم کره شمالی "هدف نهایی" نیست و باید به مذاکره با این کشور پرداخت. 

او پس از ملاقات با وزیر کره شمالی گفت که از این کشور خواسته که خویشتن‌داری کند و با ادامه آزمایش‌های موشکی و هسته‌ای جامعه جهانی را به واکنش بیشتر واندارد.

چین همچنین با اشاره به "بحرانی" بودن موقعیت از آمریکا و کره شمالی هم خواست که به تنش‌ها دامن نزنند.

وزیر خارجه چین در حاشیه نشست اتحادیه کشورهای جنوب شرق آسیا (آسه‌آن) در مانیل، پایتخت فیلیپین، با همتای کره‌ شمالی‌اش دیدار کرد.

به جز مقام‌های کشورهای عضو آسه‌آن، رکس تیلرسون، وزیر خارجه آمریکا نیز به مانیل سفر کرده است.

وزارت خارجه آمریکا می‌گوید برنامه‌ای برای ملاقات دوجانبه آقای تیلرسون با آقای ری تنظیم نشده است.

آقای تیلرسون به تازگی گفته است که آمریکا به دنبال براندازی حکومت کره شمالی نیست، اما آزمایش‌های موشکی این کشور را به چشم تهدیدی غیرقابل‌قبول می‌بیند.Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…