Skip to main content

پادشاه اردن: مساله فلسطین در خطر استپادشاه اردن اعلام کرد که آینده مساله فلسطین در معرض خطر قرار دارد و دستیابی به راه حل صلح آمیز برای نزاع میان اسرائیل و فلسطین بسیار سخت و دشوار است.

به گزارش خبری به نقل از خبرگزاری فرانسه، در بیانیه صادره از دفتر پادشاهی اردن آمده است که ملک عبدالله دوم، پادشاه اردن طی نشستی با رئیس پارلمان و روسای کمیسیون پارلمانی تاکید کرد که آینده فلسطین در معرض خطر قرار دارد و دستیابی به راه حل هر روز سخت‌تر می‌شود.

وی همچنین گفت: اگر نظارت اردن و پایداری ساکنان قدس نبود، سال‌ها پیش مقدسات بیت المقدس از بین رفته بود. 

ما همه تلاش‌مان را در راستای انجام مسئولیت‌هایمان می‌کنیم.

پادشاه اردن تاکید کرد: پیروزی ما موضعی واحد با برادران فلسطینی را می‌طلبد تا موضع فلسطین ضعیف نشود و بتوانیم از حق و حقوقمان دفاع کنیم.

این در حالی است که پادشاه اردن امروز (دوشنبه) به منظور رایزنی با محمود عباس، رئیس تشکیلات خودگردان فلسطین درباره تحولات موجود و روند صلح وارد خاک فلسطین شد.

سفر پادشاه اردن پس از حوادث مسجدالاقصی در ماه گذشته میلادی به خاطر استفاده از گیت‌های امنیتی و نصب دوربین‌های مداربسته در ورودی‌های مسجدالاقصی و نیز کشته شدن دو اردنی توسط گارد امنیتی سفارت اسرائیل در اردن است که باعث تنش میان اسرائیل و اردن شد،

ملک عبدالله دوم طی دیدار خود با نمایندگان پارلمان افزود: هیچ پیشرفتی در روند صلح حاصل نشده و آمریکا به حمایت از دستیابی به راه حل برای فلسطین پایبند است. 

اگر واشنگتن به تعهداتش مبنی بر تلاش برای دستیابی به راه حلی برای مساله فلسطین پایبند نباشد، هیچ پیشرفتی در عملیات سازش در فلسطین صورت نخواهد گرفت.

پادشاه اردن گفت: ما هر کاری می‌کنیم تا به مسئولیت‌های خود در قبال قدس و مقدسات آن عمل کنیم.

وی به تلاش‌های مضاعف و فعالیت و همکاری گسترده با دولت آمریکا برای دستیابی به پیشرفت‌های لازم طی دوره‌های آتی تاکید کرد.

تلاش‌های صلح میان فلسطین و اسرائیل از زمان شکست طرح آمریکا درباره این موضوع در ماه آوریل ۲۰۱۶ میلادی به طور کامل متوقف شد.


دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا به دنبال ازسرگیری مذاکرات صلح میان دو طرف فلسطین و اسرائیل است اما فلسطینی‌ها از عدم فشار واشنگتن بر اسرائیل جهت توقف شهرک سازی انتقاد کردند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…