Skip to main content

پرزیدنت ترامپ: ایران به تعهداتش در توافق هسته‌ای عمل نکند، عواقب آن را خواهد دیدرئیس جمهوری آمریکا در حاشیه یک سخنرانی، بار دیگر از توافق ایران انتقاد کرد و گفت اگر جمهوری اسلامی ایران توافق هسته ای را رعایت نکند و به آن پایبند نباشد، عواقب آن را خواهد دید.

پرزیدنت دونالد ترامپ سه شنبه شب در شهر یانگزتاون در ایالت اوهایو سخنرانی کرد. 

آقای ترامپ با اشاره به توافق هسته ای ایران، بار دیگر آن را یک توافق بد نامید و گفت: توافق با ایران، ممکن است بدترین توافقی باشد که من در تاریخ دیده ام. 

اگر ایران به این توافق پایبند نباشد و از انجام کارهایی که ملزم است، خودداری کند، یک مساله خیلی بزرگ برای ایرانی ها اتفاق خواهد افتاد. باور کنید.

رئیس جمهوری آمریکا با انتقاد از دولت قبل، گفت: (جان) کری یک مذاکره کننده بد است. فکر می کنید وقتی توافق انجام شد، ایران از ما تشکر می کرد و می گفت باورمان نمی شود ۱.۷ میلیارد دلار به ما پول نقد داده اید. فکر می کردید، ایرانی ها می گویند خیلی ممنون. ما شما را خیلی دوست داریم. نه اینطور نبود. دیدیم که آنها بجای تشکر، آنها خیلی جسورتر شدند. این خیلی طول نخواهد کشید.

هشدار آقای ترامپ در حالی است که هفته پیش، برای دومین بار در دولت ترامپ، پایبندی ایران به توافق هسته ای از سوی وزارت خارجه آمریکا به کنگره گزارش شد. 

با اینحال برخی رسانه های آمریکایی از جمله بلومبرگ گزارش دادند که آقای ترامپ مایل به تایید پایبندی ایران به توافق نبوده است.

همچنین فارن پالیسی در گزارشی مدعی شد پرزیدنت ترامپ مصمم است در ۹۰ روز آینده عدم‌پایبندی ایران به برجام را اعلام کند.


طرح تحول قانون مهاجرت

رئیس جمهوری آمریکا در اوهایو به مسایل داخلی ایالات متحده اشاره کرد و بخش ویژه ای از سخنانش را به بیان نگاه دولت خود درباره مهاجرت به آمریکا اختصاص داد.

آقای ترامپ در بخشی از سخنانش گفت آمریکا نمی خواهد میزبان تروریست های رادیکال اسلامی باشد.

وی افزود: ما کسانی که مردم و کشور ما را دوست ندارند، راه نمی دهیم.

رئیس جمهوری آمریکا بار دیگر به طرح ساخت دیوار مرزی در جنوب آمریکا اشاره کرد و گفت برخی می گویند این شعار تبلیغاتی بود و فراموش شد. نه اینطور نیست. ما حتما دیوار را می سازیم.

آقای ترامپ با طرح اینکه سیاست های مهاجرتی او در همین مدت جواب داده، گفت مهاجرت غیرقانونی به آمریکا ۷۸ درصد کاهش یافته است.

رئیس جمهوری آمریکا همچنین با بیان اینکه تحولاتی در قانون مهاجرت خواهد داد، گفت: کسانی که می خواهند به آمریکا مهاجرت کنند، باید توان مالی لازم داشته باشند. 

آنها نباید تا پنج سال از کمک های دولتی استفاده کنند.

وی خبر داد: گروهی از سناتور ها از جمله تام کاتن در تلاش هستند تا طرح اصلاح قانون مهاجرت را تهیه کنند که تحولی بزرگ خواهد بود. قوانین فعلی قدیمی است و جوابگوی نیاز های ما نیست.


رئیس جمهوری آمریکا از آغاز به کار منتقد سیاست های مهاجرتی و قوانین بود و در شش ماه گذشته سعی کرد با صدور فرمان اجرایی مانع حضور شهروندان برخی کشورهای عمدتا مسلمان از جمله ایران شود.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…