Skip to main content

گفتگوی پرزیدنت ترامپ با سران چین و ژاپن: تاکید برای فشار بر کره شمالیکاخ سفید اعلام کرد دونالد ترامپ رئیس جمهوری ایالات متحده یکشنبه شب از طریق تلفن با نخست وزیر ژاپن و رئیس جمهوری چین گفت‌وگو کرد.

کاخ سفید یکشنبه ۱۱ تیر اعلام کرد رئیس جمهوری آمریکا به رئیس جمهوری چین و نخست وزیر ژاپن گفت، آمریکا متهد به همکاری با دوستان خود است.

آسوشیتدپرس در گزارشی نوشت همانطور که پیش بینی می شد، برنامه هسته‌ای کره شمالی، از محورهای سخنان ترامپ با رهبران چین و کره بود.

این گفت وگوهای تلفنی چند روز پیش از دیدارهای دوجانبه پرزیدنت ترامپ با این دو رهبر شرف آسی در حاشیه نشست سران گروه ۲۰ در آلمان انجام می‌شود.

این نشست دو روزه از روز جمعه شانزدهم تیر ماه در شهر هامبورگ آغاز خواهد شد.

دونالد ترامپ، که در طول مبارزات انتخاباتی موضع تندی در حوزه تجارت خارجی داشت، در این مدت در حال ارزیابی میزان و تعرفه واردات فولاد بوده است.

به نوشته رویترز، پرزیدنت ترامپ به این موضوع از زاویه امنیت ملی نگاه می‌کند و قصد دارد دغدغه‌های خود را در این زمینه در نشست گروه ۲۰ مطرح کند.

وی در دیدار ماه آوریل خود با شی جین‌پینگ از همکاری تجاری با چین استقبال کرد، اما انتظار دارد پکن از اهرم اقتصادی خود برای مهار برنامه هسته‌ای و موشکی کره شمالی استفاده کند.

با این حال، به نظر می‌رسد پرزیدنت ترامپ چندان از اقدامات چین برای اعمال فشار علیه پیونگ یانگ در این زمینه راضی نیست و انتظار بیشتری از پکن دارد.


رئیس جمهوری آمریکا روز جمعه نیز با رئیس جمهوری جدید کره جنوبی به صورت تلفنی گفت‌وگو کرده و خواستار پاسخی قاطع به تهدیدات کره شمالی شده بود.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…