Skip to main content

ترامپ و پوتین در میان تدابیر شدید امنیتی وارد محل برگزاری اجلاس گروه ۲۰ شدنداجلاس گروه ۲۰ با شرکت سران و رهبران بیست اقتصاد عمده جهان نشست خود را از امروز در شهر هامبورگ، آلمان آغاز کرد. 

شرکت کنندگان قرار است به منظور حل مشکلات و رفع اختلافات بر سر مسائل اقتصادی، همکاری‌های تجاری، بحران مهاجرت و تغییرات آب و هوا به مذاکره بپردازند.

مذاکره درباره مسائل سیاسی و امنیتی جهان، به‌ویژه مبارزه با تروریسم از موضوعات مورد نظر اعضای اجلاس خواهد بود.‌

یکی از پر اهمیت‌ترین بخش‌های اجلاس دیدار دونالد ترامپ، رئیس جمهوری آمریکا با همتای روسی خود ولادمیر پوتین خواهد بود.

این دو رهبر در میان تدابیر شدید امنیتی به محل برگزاری اجلاس جی ۲۰ وارد شدند در حالیکه تظاهراتی که از روز گذشته علیه این اجلاس شروع شده در سراسر شهر ادامه داشت.

دست کم ۷۶ نفر از نیروهای پلیس طی شب گذشته در جریان درگیری با معترضان مجروح شدند.

ملاقات سران آمریکا و روسیه به ویژه پس از انتقاد اخیر آقای ترامپ از به اقدامات و مواضع روسیه اهمیت پیدا کرده است. 

رئیس جمهور آمریکا که روز گذشته به لهستان سفر کرده بود در یک انتقاد کم سابقه از روسیه گفت که آمریکا "به منظور مقابله با اقدامات و رفتار بی‌ثبات ساز روسیه با متحدان خود از جمله همسایگان روسیه همکاری می‌کند."

از طرفی دیگر تحقیقات در رابطه با اتهام تماس‌های گذشته اطرافیان دونالد ترامپ، از جمله مایک پنس، معاون رئیس جمهوری آمریکا با روسیه و جنجالی که بر سر اخراج ناگهانی جیمز کومی، رئیس پلیس فدرال آمریکا (اف بی آی) برپا شده، بر حساسیت ملاقات این دو مقام ارشد می افزاید.

گفته می‌شود بحران سوریه، داعش، اوکراین، سایر مسائل خاورمیانه، تحریم‌های غرب علیه روسیه و رابطه پیمان ناتو با آن کشور از جمله موضوعاتی است که در دستور مذاکرات دو رهبر قرار دارد.


چین

در حالی که تنش‌ بین آمریکا و چین رو به افزایش است دونالد ترامپ قرار است در حاشیه اجلاس با شی جین‌پینگ، همتای چینی خود نیز ملاقات و گفتگو کند.

همزمان با افزایش اختلاف نظر بر سر نحوه برخورد چین با بحران ناشی از آزمایش موشکی کره شمالی، آمریکا دو فروند بمب‌افکن خود را بر فراز منطقه ادعایی جمهوری خلق چین واقع در دریای جنوبی چین به پرواز درآورد و اعلام کرد که هدف از این اقدام "اعمال حق عبور آزاد از مناطق مشترک بین‌المللی" بوده است.

دولت آمریکا از چین انتظار دارد به عنوان تنها متحد جدی کره شمالی از نفوذش برای متوقف کردن سیاست‌های تهاجمی این کشور استفاده کند.

سخنگوی وزارت امور خارجه چین پرواز هواپیماهای آمریکایی را تهدیدی برای امنیت این کشور توصیف کرد.

در همین حال حدود ۲۰ هزار مامور پلیس برای محافظت از اجلاس گروه ۲۰ در هامبورگ به کار گرفته شده‌اند. 

آنها تدابیر امنیتی شدیدی را در مرکز شهر به اجرا گذاشته‌اند تا معترضان نتوانند خود را به محل اصلی اجلاس برسانند.


پلیس علیه معترضان از اسپری فلفل و ماشین آب‌پاش استفاده کرده است و معترضان هم بطری و اشیاء دیگری به سمت ماموران پرت کردند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…