Skip to main content

لغو بیمه درمانی اوباما در سنا رای نیاوردتلاش‌ها برای لغو قانون «حمایت از بیماران و مراقبت‌های قابل دسترس»، موسوم به «اوباماکــر»، در سنای آمریکا، تاکنون نتیجه‌ای نداشته است؛ شماری از سناتورهای جمهوری‌خواه با لغو این بیمه مخالفت کرده‌اند.

سنای آمریکا، روز سوم مرداد، موفق شده بود رای به «مذاکره» در مورد طرح جمهوری‌خواهان برای لغو خدمات بیمه تصویب‌شده در دوره ریاست‌جمهوری باراک اوباما، بدهد.

سناتورها سپس برای لغو این طرح رای‌گیری کردند که شکست خورد. 

روز چهارم مرداد ماه، برای دومین روز پیاپی، ۵۵ رای مخالفت در برابر ۴۵ رای موافق، توقف قانون «حمایت از بیماران و مراقبت‌های قابل دسترس» برای دو سال، را نافرجام کرد. 

هدف از رای‌گیری روز چهارشنبه در سنا، توقف دو ساله اجرای «اوباماکـر» بود.

بنابر گزارش‌ها از ایالات متحده، قانون‌گذاران آن کشور اکنون متمرکز بر رای‌گیری برای جایگزینی موسوم به اقدامات «محدود» هستند، که هدف از آن دیگر نه لغو کامل اوباماکــر، بلکه توقف و لغو بخش‌هایی از آن است.

خبرگزاری رویترز می‌گوید شکست رای‌گیری در روز چهارشنبه، همچنان نشان‌دهنده «اختلاف عمیقی» است که در حزب جمهوری‌خواه، بر سر نقش کمکی دولت در دسترسی شهروندان به بیمه، وجود دارد.

نمایندگان حزب جمهوری‌خواه می‌گویند همچنان در حال رایزنی در مورد مواردی هستند که باید در طرح محدودشده در نظر گرفته شود. 

گزارش‌ها حاکی‌ست احتمالا مواردی مانند اجباری بودن بیمه برای افراد و مالیات تولیدکنندگان ابزار و دستگاه‌های پزشکی حذف شود.

قانون «نظام بهداشتی مقرون به صرفه» یا «حمایت از بیماران و مراقبت‌های قابل دسترس»، موسوم به «اوباماکــر»، با انتقادهای شدید دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری کنونی این کشور روبه‌رو است. 

جمهوری‌خواهان نیز بارها از این قانون انتقاد کرده‌اند.

در «پیمان‌نامه ترامپ با رای‌دهندگان آمریکایی» که سال گذشته ارائه شده بود، آقای ترامپ گفته بود جلوی طرح بیمه درمانی اوباما را می‌گیرد و طرحی دیگر جایگزین آن خواهد کرد.


دمکرات‌ها یکپارچه به لغو «اوباماکــر» رای مخالف داده‌اند. پیش از این رهبر این حزب در سنا گفته بود لغو «اوباماکـر»، باردیگر آمریکا را «بیمار خواهد کرد» و بیش از آنکه به نظام خدمات درمانی مقرون به صرفه منجر شود «هرج‌و‌مرج در پی خواهد داشت». 

نمایندگان دمکرات در پایان دهه ۱۳۸۰ موفق شده بودند موانع پیش‌روی طرح ارائه‌شده از سوی رئیس‌جمهوری وقت را کنار گذاشته آن را در نهایت به تصویب برسانند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…