Skip to main content

کاخ کرملین: ولادیمیر پوتین و دونالد ترامپ روز جمعه با هم ملاقات می‌کنندکاخ کرملین اعلام کرد که ولادیمیر پوتین، رییس‌جمهوری روسیه، روز جمعه هفته جاری ۱۶ تیرماه برای نخستین بار در حاشیه اجلاس سران گروه ۲۰ در هامبورگ آلمان با دونالد ترامپ، همتای آمریکایی‌اش دیدار می‌کند.

یوری اوشاکف از مشاوران کاخ کرملین روز سه‌شنبه ۱۳ تیر در مسکو به خبرنگاران گفت که دیدار رهبران دو کشور برای روز جمعه قطعی شده است.

دمیتری پسکوف سخنگوی رییس‌جمهوری روسیه نیز گفت این مناسبت نه یک دیدار کوتاه بلکه یک ملاقات برنامه‌ریزی شده و طولانی برای مذاکره در مورد جنبه‌های مختلف مناسبات دو کشور است.

این ملاقات اولین دیدار رو در روی دو رهبر از زمان آغاز ریاست‌جمهوری دونالد ترامپ در ماه ژانویه خواهد بود.

دیدار رهبران دو کشور در شرایطی انجام می‌شود که تحقیق از اعضای کمپین دونالد ترامپ به خاطر تماس‌های‌شان با مقامات روسیه در زمان مبارزات انتخاباتی آمریکا در سال ۲۰۱۶ در جریان است.

نهادهای امنیتی آمریکا چند ماه پیش اعلام کردند که ولادیمیر پوتین شخصا دستور حملات سایبری و جهت دادن به افکار عمومی رای‌دهندگان به شيوه‌های مختلف را صادر کرده و هدف از آن کمک به کارزار انتخاباتی دونالد ترامپ برای پیروزی در انتخابات ریاست‌جمهوری سال ۲۰۱۶ بوده است.


دولت روسیه این اتهامات را تکذیب کرده است.

کاخ سفید نیز قبلا دیدار دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین در حاشیه اجلاس سران گروه ۲۰ را تایید کرده بود ولی زمان انجام این ملاقات را دقیقا مشخص نکرده بود.

زنرال اچ آر مک‌مستر مشاور امنیت ملی آمریکا روز ۲۹ ژوئن گفت برای ملاقات دونالد ترامپ با ولادیمیر پوتین هنوز دستور جلسه خاصی وجود ندارد.

او گفت دونالد ترامپ بر هر آنچه که از نظر رییس‌جمهوری مهم باشد، تاکید خواهد کرد.

سرگئی لاورف وزیر خارجه روسیه گفته است موضوع جنگ در سوریه در این مذاکرات بسیار مهم خواهد بود.

دونالد ترامپ در جریان کارزار انتخاباتی خود بارها ولادیمیر پوتین را ستایش کرد و وعده داد که تلاش خواهد کرد تا مناسبات با روسیه بهبود یابد.

اما طی ماه‌های اخیر امیدهای مسکو به بهبود مناسبات با آمریکا کاهش یافته است.


در اجلاس سران گروه ۲۰ رهبران کشورهای صاحب اقتصادهای بزرگ جهان در مورد مبارزه با تروریسم، محیط زیست، تجارت آزاد و سایر مسائل گفت‌وگو خواهند کرد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…