Skip to main content

مظنون به حمله با اره برقی در سوئیس دستگیر شدپلیس سوئیس می گوید مردی که روز دوشنبه بعد از حمله با اره برقی به مردم تحت تعقیب قرار گرفته بود دستگیر شده است.

فرانتز روسیس، ۵۰ ساله، در شهر تالویل در حدود ۶۰ کیلومتری شوفهازن، که محل وقوع حادثه در کنار مرز آلمان بود، دستگیر شد.

آقای روسیس ظاهرا در جنگل های اطراف شهر زندگی می کرد.

بیش از ۱۰۰ مامور پلیس در سوئیس و آلمان در عملیات برای یافتن او شرکت داشتند.

پلیس سوئیس ابتدا سه شنبه بعد از ظهر بعد از ۲۴ ساعت اذعان کرد که هیچ سرنخی از محل اختفای مظنون ندارد و او ممکن است به آلمان گریخته باشد.

پلیس برای جستجوی ناحیه از هلی کوپتر و سگ استفاده کرد.

پلیس در نهایت او را در تالویل درست در جنوب زوریخ پیدا کرد. 

جزییات بیشتری درباره این بازداشت ارائه نشده است اما رسانه های محلی گزارش دادند که پلیس اوایل صبح چهارشنبه کنفرانسی خبری برگزار خواهد کرد.

حمله روز دوشنبه لختی پس از ساعت ۱۰:۳۰ صبح روی داد زمانی که دو کارگر با اره برقی هدف حمله قرار گرفتند و زخمی شدند.

زخم های یکی از آنها جدی بود و تحت عمل جراحی قرار گرفت.

دو نفر دیگر به دلیل شوک روحی تحت معالجه قرار گرفتند و یک نفر هم در جریان عملیات متعاقب حمله توسط پلیس جراحات سحطی برداشت.

مظنون قبلا در ارتباط با تخلفات مربوط به سلاح دو بار محکوم شده بود.


پلیس می گوید آقای روسیس مشتری شرکت بیمه ای بود که در آن دست به حمله زد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…