Skip to main content

درخواست توقف صادرات سلاح به عربستان واماراتمدافعان حقوق بشر و فعالان سیاسی از دولت انگلیس خواستند صادرات سلاح به عربستان سعودی وامارات را متوقف کند.

به گزارش خبری خبرنگاران در کنفرانس مطبوعاتی که روز سه شنبه ازسوی سازمان عربی حقوق بشر در لندن برگزار شد، فعالان حقوق بشری، عربستان سعودی و امارات را به ارتکاب جنایات جنگی در یمن و لیبی متهم کرده و انگلیس و کشورهای غربی را مسوول مصائبی دانستند که غیرنظامیان در یمن و دیگر مناطق خاورمیانه، شاهد آن هستند.

سازمان عربی حقوق بشر که مقر آن در لندن است، در این باره اظهار داشت، انگلیس در سه سال گذشته، پنج میلیارد پوند سلاح به عربستان سعودی و امارات صادر کرده است. 

صادرات سلاح به این کشورها، مشارکت در نقض حقوق بشر است وامنیت و ثبات منطقه را تهدید می کند.

سازمان عربی حقوق بشر پیشتر نیز اعلام کرده بود، دولت انگلیس در سال 2016، حدود 509 مجوز فروش سلاح های دفاعی و تهاجمی به ارزش 182 میلیون پوند ( 233.3 میلیون دلار) به امارات را صادر کرده است.

براساس این گزارش، بیشتر این سلاح ها به مناطق بحران زده در یمن و لیبی که امارات در نزاع آنها نقش دارد، ارسال شده است.

سازمان عربی حقوق بشر تاکید دارد که امارات نه تنها طرف های درگیر نزاع را به سلاح تجهیز می کند، بلکه به طور مستقیم در عملیات نظامی نیز شرکت دارد، این کشور طی همکاری با مصر، شهر درنه در لیبی را هدف حملات هوایی قرار داد که به دنبال آن، بسیاری از غیرنظامیان کشته و بخش زیادی از تاسیسات زیرساختی این شهر ویران شد.

به گفته این سازمان، امارات و همپیمانان آن تحت عنوان مقابله با تروریسم، بسیاری از قوانین بین المللی حقوق بشر را نقض می کنند.


سازمان عربی حقوق بشر با اشاره به اقدام دولت امارات در ایجاد پایگاه های نظامی درکشورهای اریتره که مردمان آن شاهد سرکوب های خشونت بار هستند و همچنین سومالی که از اختلافات داخلی و درگیری های مسلحانه رنج می برد، درباره گسترش دامنه فعالیت های نظامی امارات در آفریقا، ابراز نگرانی کرد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…