Skip to main content

بیانیه ۲۵۶ عضو پارلمان اروپا درباره ایران: درباره نقض حقوق بشر متحد هستیم



«ژرار دپرس» نماینده بلژیک در پارلمان اروپا و رئیس گروه ایران آزاد در این پارلمان در بیانیه ای گفت ۲۶۵ عضو پارلمان اروپا در بیانیه ای خواستار افزوده شدن نام سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به فهرست سیاه شدند.

آقای دپرس در اطلاعیه ای گفت «همکارانم از تمامی گروه های و گرایش های سیاسی در اتحادیه اروپا از جمله چهار معاون رئیس جمهوری پارلمان و ۲۳ رئیس کمیته و هیئت این بیانیه را امضا کرده اند

او گفت: «این بیانیه صراحتا نشان می دهد که وقتی مسئله نقض حقوق بشر، سرکوب زنان و اقلیت ها و حمایت رژیم ایران از تروریسم در میان باشد، ما همگی متحد هستیم

او انتخابات اخیر ریاست جمهوری در ایران را «قلابی» خواند چرا که «هیچ نامزدی اپوزیسیونی در آن شرکت نداشت و حق انتخاب مردم میان چند روحانی ارشد بود.» این اطلاعیه می گوید حسن روحانی که برای دومین بار در انتخابات ریاست جمهوری پیروز شد، «نه میانه رو است و نه اصلاح طلب

به گفته این اطلاعیه در چهار سال اول ریاست جمهوری آقای روحانی، ایران مقام اول را از نظر شمار اعدام به نسبت جمعیت داشت.

بیانیه آقای دپرس همچنین وزیر دادگستری دولت روحانی را «قاتلی معترف» توصیف کرده که عضو کمیته مرگ در دهه ۸۰ میلادی در ایران بود که حکم اعدام بیش از ۳۰ هزار نفر که عمدتا اعضای سازمان مجاهدین خلق بودند را صادر کرده است.

ژرار دپرس می گوید بنا به موارد فوق «ما از کمیسر عالی حقوق بشر و شورای حقوق بشر سازمان ملل متحد می خواهیم تا کمیسیونی را برای رسیدگی به کشتار زندانیان سیاسی ایران در سال ۱۹۸۸ تاسیس کنند

این اطلاعیه همچنین می گوید که بیانیه اخیر پارلمان اروپا از دولت های اروپایی خواسته تا روابط خود با ایران را مشروط به توقف اعدام ها و بهبود وض حقوق بشر و حقوق زنان کنند.

این بیانیه همچنین درباره نقش «مخرب» ایران در منطقه ابراز نگرانی کرده و می گوید سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بویژه در عراق و سوریه فعال است و باید در فهرست سیاه بین المللی قرار گیرد.

این اطلاعیه ضمن اشاره به این که سپاه بخش اعظم اقتصاد ایران را در دست دارد، گفته است که شرکت های اروپایی که مایل به امضای توافق اقتصادی با ایران هستند، ریسک معامله مستقیم و غیرمستقیم با سپاه را تقبل می کنند که «یک سازمان تروریستی است


این عضو پارلمان اروپا در پایان می گوید برای اعلام همبستگی با اپوزیسیون دموکراتیک ایران، در گردهمایی «ایران آزاد» که قرار است اول ژوئیه در پاریس برگزار شود به نمایندگی از ۲۶۵ عضو پارلمان اروپا شرکت خواهد کرد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…