Skip to main content

پرزیدنت ترامپ امروز تصمیم آمریکا درباره توافق اقلیمی پاریس را اعلام می‌کنددونالد ترامپ بعدازظهر پنجشنبه تصمیم خود درباره ادامه پایبندی آمریکا به پیمان اقلیمی پاریس را اعلام می کند.

پیمان اقلیمی پاریس را دو سال پیش باراک اوباما رئیس جمهوری پیشین آمریکا همراه با ۱۹۵ تن دیگر از رهبران جهان امضا کردند.

برخی از خبرگزاری ها می گویند رئیس جمهوری فعلی آمریکا تصمیم گرفته است از این توافق خارج شود.

آقای ترامپ ساعاتی پیش در توییتر خود نوشت که امروز تصمیمش را اعلام خواهد کرد و توییتش را با شعار همیشگی «اول آمریکا» پایان داد.

دونالد ترامپ پیشتر در کاخ سفید گفت دیدگاه های موافقان و مخالفان این توافق را شنیده است. 

شان سپایسر سخنگوی کاخ سفید گفت آقای ترامپ در این تصمیم گیری با چندین رهبر جهان و همچنین رهبران اقتصادی مشورت کرده است.

آقای ترامپ در مبارزات انتخاباتی خود توافق اقلیمی پاریس را کشنده مشاغل در آمریکا خواند و وعده داد از آن کناره گیری کند. 

او گفت: «من برای برداشتن محدودیت ها بر انرژی آمریکا و پایان دادن به دخالت دولت در این بخش و لغو مقرراتی که مشاغل را از بین می برند ، گام های تاریخی بر خواهم داشت

پیش بینی می شود که تصمیم خروج از توافق پاریس مورد تحسین جمهوریخواهان هوادار دونالد ترامپ قرار گرفته و خشم طرفداران محیط زیست و متحدان آمریکا را سبب شود.

برخی از شهرداران شهرهای بزرگ آمریکا در مخالفت با تصمیم به خروج از توافق پاریس گفته اند به آن پایبند خواهند ماند.

شهردار لس انجلس در توییتی نوشت این توافق را به اجرا خواهد گذاشت. 

شهردار نیویورک نیز نوشته است که با صدور یک فرمان اجرایی شهرش را موظف به رعایت توافق خواهد کرد.

رئیس سازمان محیط زیست سیئرا در ایمیلی به صدای آمریکا نوشت خروج از توافق اشتباهی خواهد بود که نوادگان ما خواهند گفت چگونه یک رهبر جهانی می توانست تا این حد از واقعیات و اخلاقیات فاصله گرفته باشد.

رهبران اتحادیه اروپا که هفته پیش با پرزیدنت ترامپ در اجلاس جی-۷ گفتگو کردند ، مخالفت خود را با تصمیم خروج از توافق اعلام کرده اند.

ژان کلو یونکر رئیس کمیسیون اتحادیه اروپا گفت رهبران اروپا تلاش کردند که پیچیدگی خروج از توافق را برای پرزیدنت ترامپ توضیح دهند: «اروپا باید برای آمریکا روشن کند که کناره گیری از توافق اقلیمی پاریس روندی آسان نخواهد بود و خرج کامل از آن سال ها زمان خواهد برد

همه واکنش ها به تصمیم احتمالی خروج از توافق منفی نبوده است. گروهی از بیست و دو سناتور جمهوریخواه در نامه ای از دونالد ترامپ خواستند از توافق کناره گیری کند زیرا باقی ماندن در آن عواقب حقوقی بسیاری برای آمریکا خواهد داشت.

سازمان آزادی کار نیز در بیانیه ای گفت رعایت توافق برای آمریکا گران تمام می شود و می تواند به از بین رفتن حدود چهارصد هزار شغل و زیانی بیش از دو تریلیون دلار بینجامد.


یکی از تحلیلگران در بنیاد هریتیج می گوید خروج از توافق پاریس برای پرزیدنت ترامپ که افزایش دمای زمین را غیرواقعی خوانده، بسیار آسان است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…