Skip to main content

واکنش جدید ترامپ به افشای یادداشت‌های کومی؛ «رفتاری بسیار بزدلانه»رئیس‌جمهور آمریکا در واکنشی دیگر به اظهارات مدیر پیشین اف‌بی‌آی در جلسه شهادت سنای آمریکا، افشای یادداشت‌های جمیز کومی از دیدارهایش با خود را «اقدامی بزدلانه» خواند.

دونالد ترامپ که پیشتر هم در دو واکنش جداگانه در روز جمعه، آقای کومی را «خبرچین» خوانده و ابزار آمادگی کرده بود که در مورد گفت‌وگوهایش با او، «با ادای سوگند» شهادت دهد، روز یکشنبه هم در پیامی توئیتری رئیس پیشین اف‌بی‌آی را ملامت کرد.

او گفت که «معتقدم آنچه جیمز کومی افشا می‌کند، بسیار فراتر آن خواهد رفت که کسی بتواند تصور کند. 

کاملاً غیرقانونی؟ بسیار بزدلانه!».

در شهادتی که روز پنجشنبه در مقابل کمیته اطلاعاتی سنای آمریکا ارائه شد، جیمز کومی مدیر برکنار شده اف‌بی‌آی تأیید کرد که از طریق یکی از دوستانش که استاد حقوق در دانشگاه کلمبیاست، یادداشت‌های مرتبط با دیدارهایش با رئیس‌جمهور را در اختیار رسانه‌ها گذاشته، با این امید که چنین اقدامی زمینه‌ساز ملاقات با رابرت مالر، مستشار ویژه تعیین شده در تحقیقات مربوط به دخالت روسیه در انتخابات شود.

او رئیس‌جمهور آمریکا را به «دروغگویی» متهم کرد و گفت که دونالد ترامپ از او خواسته تحقیقات در مورد مایکل فلین، مشاور پیشین امنیت ملی، را متوقف کند. 

ادعایی که به صراحت از سوی آقای ترامپ رد شد.

در این زمینه آقای ترامپ روز جمعه در یک کنفرانس خبری گفت که جیمز کومی را «خبرچین» می‌داند، و شهادت او در کنگره نشان می‌دهد که «نه تبانی و نه ممانعت [از اجرای قانون] صورت گرفته است».

او همچنین گفت که هیچگاه از جیمز کومی نخواسته به او ابراز وفاداری کند و این موضوع را با مستشار ویژه رابرت مالر نیز در میان خواهد گذاشت.

آقای ترامپ همچنین تأکید کرد که هیچگاه از مدیر پیشین اف‌بی‌آی نخواسته است که تحقیقات در مورد مشاور پیشین امنیت ملی‌اش، مایکل فلین، را متوقف کند.

او اضافه کرد که مایل است در مورد گفت‌وگوهایش با جیمز کومی، با ادای سوگند شهادت دهد.


از قرار معلوم وکیل آقای ترامپ قرار است در روزهای آینده به خاطر افشای اطلاعات از جیمز کومی شکایت کند. 

او این شکایت را به بازرسی کل وزارت دادگستری تسلیم خواهد کرد و رونوشت این شکایت و اعتراض دیگری را نیز به کمیته‌های قضایی و امور امنیتی مجلس سنا خواهد داد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…