Skip to main content

آیا دادگاه‌های آمریکا دوباره فرمان مهاجرتی در حال اجرای ترامپ را به چالش می‌کشند؟خبرگزاری آسوشیتدپرس می گوید پیش بینی می شود که اجرای نسخه تعدیل شده فرمان منع مهاجرت دونالد ترامپ یک بار دیگر موجب دور جدیدی از مناقشات حقوقی در دادگاه شود.

قوانین جدید محصول ماه ها درگیری حقوقی میان دولت و دادگاه های فدرال است ولی به نوشته آسوشیتدپرس روند فعلی گرفتن ویزای آمریکا برای شهروندان شش کشور عمدتا مسلمان و همچنین پناهجویان کماکان دشوار است.

اجرای قانون جدید از ساعت هشت شب به وقت شرق آمریکا در روز پنجشنبه، آغاز شد. 

یک سخنگوی حفاظت مرزی و گمرکی آمریکا به آسوشیتدپرس گفته است که پیش بینی می کند کار در فرودگاه ها با تمامی افرادی که دارای ویزای معتبر آمریکا باشند، بدون مشکل ادامه خواهد یافت.

در عین حال وکلای مهاجرت و پناهندگی گفته اند که قوانین جدید را به چالش خواهند کشید و دولت آمریکا تلاش کرده تا توجیه کند قوانین جدید چگونه آمریکا را به مکانی امن تر تبدیل خواهد کرد.

محمد جواد ظریف وزیر خارجه ایران در توییتی صدور قانون منع سفر به آمریکا از سوی دیوان عالی این کشور را محکوم کرد و آن را «نمایش حقیقتا شرم آور از خشونت کور علیه تمام ایرانیان» توصیف کرد و نوشت «این قانون مادربزرگ های ایرانی را از دیدن نوه هایشان در آمریکا محروم می کند

طبق قانون جدید شهروندان ایران، سوریه، یمن، لیبی، سودان و سومالی که ویزای آمریکا دارند اجازه سفر به این کشور را دارند اما آنانی قصد تقاضای ویزا دارند اکنون باید داشتن خویشاوند نزدیک در آمریکا یا رابطه کاری، تحصیلی یا سازمانی با نهادی در این کشور را ثابت کنند.


با آن که هنوز به طور کامل مشخص نیست که قوانین جدید چه تاثیری بر سفر شهروندان شش کشور فوق خواهند گذاشت، اما گروه های حقوق بشری خود را آماده نبرد حقوقی کرده اند. 

اتحادیه آزادی های مدنی این قانون را «بسیار محدودکننده و خودسرانه» توصیف کرده است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…