Skip to main content

تلاش دیپلماتیک فرانسه و بریتانیا برای میانجی‌گری بین قطر و عربستانتلاش‌های دیپلماتیک برای میانجی‌گری در بحران سیاسی بین قطر و عربستان سعودی و همپیمانان آن در حالی ادامه دارد که حمل گاز طبیعی مایع آن کشور که اصلی‌ترین صادرات قطر است، به علت محاصره دریایی از سوی برخی از کشورهای عرب خلیج فارس به همراه مصر با وقفه مواجه شده است.

محمد عبدالحرمان آل ثانی وزیر خارجه قطر، که برای ملاقات با همتایان فرانسوی و بریتانیایی خود به اروپا سفر کرده است، می‌گوید محاصره کشورش «ناعادلانه» است و دوحه آماده گفتگو با همسایگان خود در شورای همکاری کشورهای عرب حوزه خلیج فارس است.

آقای ثانی روز دوشنبه در مصاحبه‌ای با بیان این که افزایش تنش با قطر به نفع منطقه نخواهد بود، گفت «ما می دانیم که منطقه تحمل افزایش تنش را ندارد. 

منطقه‌ای که دارای تلاطم است و با چالش های امنیتی بسیاری مواجه است و می‌تواند مرکز ثقل ثبات در منطقه باشد. 

به اعتقاد من، همه کشورها بر لزوم آنی حل این مشکل واقف هستند

در همین حال، امانوئل ماکرون رئیس جمهوری فرانسه قصد دارد با تلاش برای کاهش تنش‌ها و آشتی بین قطر و همسایگان عرب فارس آن، نقش دیپلماسی فرانسه در منطقه خاور میانه را پر رنگ تر کند.

بنابر اعلام دفتر ریاست جمهوری فرانسه، آقای ماکرون با امیر قطر، پادشاه عربستان سعودی، ولیعهد امارات متحده عربی و همچنین رئیس جمهوری ترکیه گفتگوهایی درباره بحران سیاسی جاری داشته است.
  

از سوی دیگر، دوحه روز دوشنبه اعلام کرد به منظور دور زدن محدودیت‌های اعمال شده از سوی ریاض و متحدان آن در منطقه، و تامین مایحتاج مردم قطر، حمل و نقل دریایی خود را از طریق مسیرهای آبی عمان از سر گرفته است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…