Skip to main content

'کره شمالی موتور جدید موشک قاره‌پیما آزمایش کرد'مقامات آمریکایی گفته‌اند کره شمالی موتوری جدید موشکی را آزمایش کرده که سعی دارد به خاک آمریکا برسد.

این خبر در حالی منتشر می‌شود که تنش‌ها بین واشنگتن و پیونگ یانگ در ارتباط با برنامه‌های هسته‌ای کره شمالی افزایش یافته است.

دولت ترامپ موضوع توقف فعالیت‌های هسته‌ای و موشکی کره شمالی را یکی از اولویت‌های اصلی سیاست خود قرار داده است.

علی‌رغم محکومیت بین‌المللی، کره شمالی آزمایشات موشکی خود را با هدف ساخت یک موشک هسته‌ای بین قاره ای افزایش داده است.

آژانس دولتی اطلاعات دفاعی ایالات متحده در ماه گذشته هشدار داد که دستیابی کره شمالی به هدف خود "حتمی" است.

مقامات آمریکایی بدون ذکر نام، به چند خبرگزاری گفته اند که این آزمایش تازه موتور موشکی در روز پنجشنبه، می‌تواند مرحله ای از ساخت یک موتور موشک بالستیک بین قاره ای باشد که می تواند به آمریکا برسد.

به دلیل مخفی بودن کلیه فعالیت های نظامی کره شمالی، برای متخصصان دشوار است حدس بزنند که این کشور تا چه حد به ساختن موشک بالستیک بین قاره ای نزدیک شده است.

روز جمعه، کره جنوبی، که متحد آمریکا است یک موشک خود را آزمایش کرد و مون جه این، رئیس جمهوری کره جنوبی گفت که گفتگو با کره شمالی تنها زمانی امکان پذیر است که از حمایت قدرت دفاعی برخوردار باشد که بتواند بر کره شمالی "فشار وارد کند".

ارتش کره جنوبی سلاح هسته ای ندارد اما از پشتیبانی قوی نیروهای نظامی آمریکا مستقر در کشور برخوردار است.

رکس تیلرسون، وزیر امور خارجه آمریکا روز چهارشنبه، از چین خواست "اگر می خواهد از تشدید بیشتر در منطقه جلوگیری کند" فشار دیپلماتیک بیشتری بر پیونگ یانگ اعمال کند.

چین متحد اصلی کره شمالی محسوب می شود و آمریکا امیدوار است که پکن بتواند تأثیر بیشتری بر دولت اقتدارگرای آن داشته باشد تا آزمایشات موشکی و برنامه هسته ای را متوقف کند.

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا، گفته است مایل است بحران کره شمالی را به صورت دیپلماتیک حل کند، اما قبلا هشدار داده است که وقوع "یک درگیری بزرگ" امکان پذیر است.

تنش ها بار دیگر در هفته گذشته زمانی افزایش یافت که اتو ورمیبیر، دانشجوی آمریکایی محکوم به کار های شاقه در کره شمالی به اتهام دزدی یک نشان تبلیغاتی ،کوتاه مدتی پس از بازگشت به خانه در حال اغما درگذشت.

ایالات متحده به طور منظم با ژاپن و کره‌جنوبی تمرینات انجام می دهد و در حال استقرار یک سیستم دفاع موشکی در کره جنوبی است، که به نام سیستم ترمینال دفاعی با ارتفاع بالا (Thaad) معروف است.


اما کره‌جنوبی اخیرا گفته است که استقرار این سیستم را تا زمانی که ارزیابی محیط زیست کامل نشود، متوقف می کند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…