Skip to main content

کمک «اف بی‌آی» به قطر برای بررسی موضوع حمله «سایبری اخیر»گزارش‌ها حاکی است که کارشناسان اداره تحقیقات مرکزی آمریکا، اف بی‌آی،به قطر برای بررسی موضوع «هک شدن خبرگزاری دولتی»این کشور کمک می کنند.

یک منبع مطلع روز جمعه به خبرگزاری فرانسه گفته است که به دنبال درخواست دولت قطر از اداره تحقیقات مرکزی آمریکا برای بررسی موضوع هک خبرگزاری دولتی این کشور، یک تیم از کارشناسان اف بی‌آی هفته گذشته به قطر رفته اند.

این منبع مطلع اظهار داشت: از آمریکایی‌ها در خواست کمک شد و هفته گذشته یک تیم به دوحه اعزام شد که این تیم در حال همکاری با وزارت کشور قطر است.

طبق این گزارش، دو کشور دیگر که نام آنها اعلام نشده در این تحقیقات با قطر همکاری می کنند.

این منبع مطلع اضافه کرده است: احتمالا نتیجه این تحقیقات هفته آینده منتشر خواهد شد.

به دنبال انتشار اظهاراتی به نقل از شیخ تمیم بن حمد آل ثانی، امیر قطر در انتقاد از آمریکا و در تمجید از ایران، حزب الله،‌ حماس و اخوان المسلمین در این خبرگزاری دولتی این کشور،‌ دولت قطر اعلام کرد که این خبرگزاری هک شده و این اظهارات جعلی است.

به رغم تکذیب این اظهارات توسط دولت قطر ، عربستان و امارات به این سخنان واکنش نشان دادند و برخی از رسانه‌های عربستان، قطر را متهم کردند که در کنار «دشمنان ملت عرب» ایستاده است.

در همین زمینه، کشورهای عربستان و امارات متحده عربی وب سایت شبکه «الجزیره» متعلق به قطر را مسدود کرده اند.

العربیه به نقل از یک مقام وزارت امور خارجه امارات اعلام کرده است، تمام وب سایت‌های خبری قطر در امارات مسدود شده اند.

این در حالی است که به دنبال افزایش تنش بین این کشورهای عرب منطقه، امیر قطر چهارشنبه هتفه گذشته به کویت سفر کرد. 

رسانه‌ها کشورهای عرب منطقه می گویند،کویت درصدد است تا بین این سه کشور قدرتمند حوزه خلیج فارس میانجیگری کند.

خبرگزاری رویترز پیشتر نوشته بود تنش تازه بین قطر و دو کشور حاشیه خلیج فارس بیانگر آن است که احتمالا اختلافات بین این کشور‌ها در پشت پرده در حال افزایش است.


پیشتر در اسفندماه سال ۱۳۹۲ عربستان سعودی٬‌ امارات متحده عربی و بحرین٬ سه عضو شورای همکاری خلیج فارس به دنبال اختلاف نظر با قطر٬ دیگر عضو این شورا بر سر حمایت دوحه از اسلام‌گرایان٬ در اقدامی بی‌سابقه سفرای خود را از قطر فراخواندند.​

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…