Skip to main content

تیراندازی در فلوریدا چند کشته برجای گذاشتگزارش رسانه‌ها حاکی است که در جریان یک تیراندازی در یک دفتر کار در نزدیکی اورلاندو در ایالت فلوریدا پنج نفر از جمله فرد مهاجم کشته شدند.

پلیس اورنج کانتی روز دوشنبه ۱۵ خرداد در حساب توئیتری خود اعلام کرد که تحقیقات پیرامون این «حادثه غم‌انگیز» در جریان است.

دفتر پلیس این منطقه در چند پست توئیتری اطلاعات بیشتری درباره این حادثه اعلام کرد. 

پلیس گفته که «شخص تیرانداز با خود اسلحه و چاقو حمل می‌کرده است. 

او از محل کار خود در این دفتر اخراج شده بود و کسانی که هدف تیراندازی قرار گرفتند همکاران او بوده‌اند».

این دفتر تأیید کرده که «سه مرد و یک زن در این حادثه جان باخته‌اند. 

شخص مهاجم پس از این تیراندازی خودکشی کرده است. 

هفت نفر نیز نجات یافته‌اند».

دفتر پلیس اورنج کانتی تأکید کرده است: «ما به خاطر حوادث تروریستی که در گوشه و کنار جهان رخ می‌دهد در آماده‌باش کامل هستیم. 

این حادثه ربطی به تروریسم بین‌المللی نداشته است».

پیشتر، خبرگزاری رویترز به نقل از شبکه تلویزیونی «WFTV» خبر داده بود که در یک برنامه زنده با استناد به منابع ناشناس گفت که در این حادثه چهار نفر و فرد مهاجم کشته شده‌اند.

تیراندازی در یک منطقه صنعتی رخ داده که دارای چندین انبار است.

تلویزیون یاد شده افزوده که بازپرسان به دنبال شناسایی هویت فرد مهاجم هستند.

شبکه WFTV با زنی مصاحبه کرده که خواهرش در دستشویی بوده است وقتی که در این دفتر کار صدای تیراندازی شنید. 

او یک نفر را دیده که کف زمین افتاده بود.

این زن افزوده است که خواهرش تلفنی به او گفته که رئیسش کشته شده است.

او گفته که خواهرش در این حادثه جراحتی ندیده است ولی به خاطر شوک وارده ناشی از مشاهده صحنه قتل از درمان پزشکی برخوردار شده است.

هویت این زن فاش نشده است.

این تیراندازی تقریباً یک سال پس از آن صورت می‌گیرد که ۴۹ نفر در جریان تیراندازی در یک کلوب شبانه در اورلاندو جان باختند. 

این حادثه مرگبارترین تیراندازی در تاریخ مدرن آمریکا بود. ۵۸ نفر نیز مجروح شدند.

ریک اسکات، فرماندار فلوریدا، در بیانیه‌ای گفته است که «مردم اورلاندو ظرف یکسال گذشته با چالشی روبه‌رو بوده‌اند که پیش از این هرگز تحربه نکرده بودند».


او از مردم فلوریدا خواسته است تا برای خانواده‌هایی که از این خشونت احمقانه آسیب دیده‌اند دعا کنند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…