کروز: ایران بزرگترین تهدید علیه امنیت ملی آمریکا استمقام های ایرانی تحریم جدید مصوب سنای آمریکا را به عنوان نقض توافق هسته ای مورد انتقاد شدید قرار داده اند و می گویند دست به اقدامات تلافی جویانه خواهند زد. 

اما قانونگذاران هر دو حزب جمهوریخواه و دموکرات در آمریکا بر لزوم اعمال مجازات هایی علیه تهران تاکید دارند و لفاظی های اخیر جمهوری اسلامی را رد می کنند.

جنا لیف‌هیتز در وبسایت ویکلی استاندارد نوشت: قانونگذاران آمریکایی معتقدند این تحریم ها که فعالیت های غیر هسته ای ایران را هدف گرفته است تناقضی با برجام ندارد.

سناتور جمهوریخواه تد کروز می گوید «وقتی علی خامنه ای مرگ بر آمریکا و مرگ بر اسراییل می گوید من باور می کنم و تصور نمی کنم این ها حرف های توخالی باشد».

سناتور کروز تاکید دارد که ایران و یک ایران هسته ای بالقوه «به تنهایی بزرگترین تهدید امنیت ملی پیش روی آمریکا است».

سناتور دموکرات بن کاردن، عضو ارشد کمیته روابط خارجی سنای آمریکا، در گفتگویی با ویکلی استاندارد می گوید: «پاسخ ایران مشابه همان است که زمان تصویب قانون تحریم ایران ارائه کردند. قابل پیش بینی است. هیچ جایی در واقعیت ندارد».

مجلس سنای آمریکا با ۹۸ رای موافق در برابر ۲ رای مخالف نهادهای درگیر در برنامه موشکی بالیستیک و فعالیت های تروریستی سپاه پاسداران را تحریم کرده اند.Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1