Skip to main content

حمله مهاجمان با خودرو و چاقو به مردم در لندن؛ هفت نفر کشته شدنددر جریان حملاتی در ساعت‌های پایانی شنبه‌شب ۱۳ خرداد ماه، یک خودرو چندین عابر را روی پل لندن زیر گرفته، و افرادی که سوار بر آن بودند با چاقو به مردم حمله کرده‌اند. 

پلیس بریتانیا این وقایع، در «لاندن بریج» و «بارو مارکت»، را «تروریستی» نامیده‌است.

پلیس لندن در گزارش اولیه‌ای پس از وقوع حملات گفته بر این عقیده‌است که حملات لندن به‌دست «سه مهاجم» انجام شده‌است. 

بنا بر این گزارش هر سه مهاجم توسط نیروهای امنیتی کشته ‌شده‌اند.

به گفته پلیس علاوه بر سه عامل حمله، هفت تن از شهروندان نیز جان خود را از دست داده‌اند. 

خدمات امدادرسانی پایتخت بریتانیا گفته ۴۸ زخمی را به بیمارستان‌ها انتقال داده‌است.

پیتر رودز، یک مقام ارشد «خدمات اضطراری لندن» گفته است زخمی‌ها به پنج بیمارستان در سراسر شهر انتقال داده شده‌اند و به شماری از مجروحان واقعه نیز در محل، به‌صورت سرپایی خدماتی ارائه شده‌است.

پلیس لندن ساعاتی پس از وقوع حملات گفت عاملان، چیزی شبیه جلیقه انفجاری بر تن داشتند که واقعی نبود. 


در یکی از تصاویر منتشرشده از رخدادها نیز، یکی از مظنونان دیده می‌شود که بر زمین افتاده و جلیقه‌ای بر تن دارد که چیزهایی شبیه قوطی به آن وصل است.

نیروهای ضدتروریسم در حال تحقیق در مورد واقعه هستند؛ بنا بر اطلاعات فعلی، حملات به این صورت انجام شده که مهاجمان سوار بر یک خودرو، با سرعت به شهروندان در حال گذر از پل لندن (لاندن بریج)، حمله کرده و شماری را زیر گرفته‌اند. 

سپس به مردمی که در شب تعطیل در بارها و رستوران‌های اطراف در محله «بارو مارکت» جمع شده بودند، با چاقو حمله کرده‌اند.

خبرگزاری رویترز نیز به نقل از شماری از شاهدان می‌گوید مهاجمان، به مردم در خیابان‌، رستوران‌ها و بارهای محله «بارو مارکت» با چاقو حمله کرده‌اند.

پلیس می‌گوید نیروهای امنیتی در ساعت ۲۲:۰۸ در محل بوده‌اند.

پس از اعزام نیروهای پلیس و نیروهای امنیتی، درگیری‌هایی رخ داده و صدای گلوله نیز شنیده شده‌است. 

پلیس می‌گوید نیروهای امنیتی مسلح اقدام به شلیک کرده‌اند.

پلیس پس از نیمه‌شب، واقعه را «تروریستی» عنوان کرد. ترزا می، نخست‌وزیر بریتانیا، نیز گفته «برپایه اطلاعات به‌روزشده از طرف پلیس و نیروهای امنیتی، تائید می‌کند که واقعه وحشتناک لندن، به‌عنوان یک رخداد بالقوه تروریستی در نظر گرفته می‌شود».

این حملات تنها چند روز پیش از انتخابات سراسری بریتانیا رخ داده‌اند و کم‌تر از دو هفته پس از آن‌که یک مهاجم افراطی، ۲۲ نفر را در حمله‌ای انتحاری در منچستر کشت.

رهبران احزاب کارگر و لیبرال بریتانیا، که در انتخابات هشتم ژوئن به رقابت با حزب محافظه‌کار حاکم می‌پردازند، حملات لندن را محکوم کرده‌اند. صادق خان، شهردار لندن، نیز این حملات را محکوم کرده و آن‌ها را «وحشیانه» توصیف کرده‌است.


دونالد ترامپ، رئیس‌جمهوری آمریکا، پس از حملات لندن، در حساب کاربری خود در توئیتر اعلام کرد ایالات متحده در رابطه با حوادث لندن به هرشکلی به بریتانیا کمک خواهد کرد. 

آقای ترامپ با اشاره به فرمان مهاجرتی خود، گفته است ممنوعیت مهاجرت شهروندان برخی کشورها به آمریکا، «به عنوان یک لایه مضاعف امنیتی» برای ایالات متحده لازم است. 

وزارت خارجه ایالات متحده نیز واقعه را «حملاتی بزدلانه به غیرنظامیان بی‌گناه در لندن» توصیف کرده‌است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…