Skip to main content

ایران از کشته شدن دو عضو یک «گروه تروریستی» و بازداشت پنج تن خبر دادایران می‌گوید که در درگیری نیروی انتظامی و وزارت اطلاعات با گروهی موسوم به «انصار الفرقان» پنج نفر دستگیر و دو نفر نیز کشته شدند.

خبرگزاری‌های ایران خبر داده‌اند که این درگیری عصر روز چهارشنبه ۲۴ خرداد و در چابهار رخ داده است.

بر اساس این گزارش، یک نفر از نیروهای وزارت اطلاعات ایران نیز در این درگیری کشته و یک نفر هم زخمی شده است. 

به گفته محمود علوی، وزیر اطلاعات ایران، نیروی کشته شده این وزارتخانه «اهل گیلان» بوده است.

به گزارش خبرگزاری ها، آقای علوی افزوده که از «تروریست‌های امروز»، پنج نفر ایرانی و دو نفر از کشورهای همسایه بودند.

وی به طور رسمی، عربستان سعودی را حامی این گروه‌ها دانست و اظهار داشت:‌ «اخباری داریم که نشان می‌دهد آنها از کشورهای همسایه مزدورانی را برای ایجاد ناامنی در ایران اجیر می‌کنند».

یک روز پیش از این اظهارات، محمدجواد ظریف، وزیر خارجه ایران، نیز در مجمع اسلو در نروژ گفت ایران اطلاعاتی دارد که عربستان سعودی از «تروریست‌ها» در نزدیکی مرزهای ایران حمایت و پشتیبانی می‌کند.

به گزارش خبری وزیر اطلاعات ایران در بخش دیگری از سخنانش افزود: «ناکامی اینها باعت شده بود شبهه برای برخی پیش بیاید، به طوری که می‌گفتند وزارت اطلاعات کیس‌سازی می‌کند اما آیا کسی که از تونس آمده بود انفجار انجام دهد، کیس‌سازی است، آیا کسانی که در کردستان و قم می‌خواستند انفجار انجام دهند، کیس‌سازی به شمار می‌آید. اینها در اوین هستند بیایید با اینها صحبت کنید».

خبرگزاری میزان وابسته به قوه قضاییه ایران خبر داده که از افراد بازداشت شده در درگیری چابهار، هفت جلیقه انفجاری و مقدار زیادی مهمات کشف شده است.

به گفته این خبرگزاری، متهمان قصد عملیات در «شب‌های قدر» داشته‌اند. 

شب‌های ۱۹، ۲۱ و ۲۳ ماه رمضان را در ایران «شب‌های قدر» می‌گویند.

خبرگزاری صداوسیما نیز گزارش داده که یک «گروه تروریستی» نیز در استان کردستان شناسایی شده است. 

با این حال هیچ اطلاعات بیشتری در این زمینه منتشر نکرده است.

بر اساس گزارش‌های منتشره، گروه «انصار الفرقان» یک گروه سنی جهادی است که در استان سیستان و بلوچستان فعالیت می‌کند.

به گزارش خبرگزاری رویترز، این گروه پیشتر تهدید کرده بود که برای انتقام از اعدام زندانیان سنی اقدام به حملات انتحاری خواهد کرد.

در فیلمی که برخی از خبرگزاری‌های ایران از درگیری روز چهارشنبه منتشر کرده‌اند، خیابانی به چشم می‌خورد که گروهی از مردم در آن تجمع کرده و صدای تیراندازی به گوش می‌رسد.

به نظر می‌رسد که یک شهروند- خبرنگار این فیلم غیرحرفه‌ای را گرفته است.

درگیری عصر چهارشنبه دو روز پس از انتشار خبر درگیری دیگر میان پلیس ایران با افراد مسلح در شهرستان رودان استان هرمزگان صورت می‌گیرد که چهار کشته برجای گذاشت.

نیروی انتظامی ایران گفته بود که در درگیری با «اشرار مسلح» پرچم داعش نیز همراه با سایر تجهیزات از آنها کشف شد.

به دنبال حملات روز ۱۷ خرداد به آرامگاه آیت‌الله خمینی و مجلس شورای اسلامی، ایران از تشدید تدایر امنیتی و بازداشت گسترده افراد مظنون به ارتباط با گروه حکومت اسلامی یا داعش خبر داده است.


داعش مسوولیت حملات تهران را به عهده گرفته و تهدید کرده است که عملیات‌های بیشتری علیه ایران به راه خواهد انداخت.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…