Skip to main content

تلاش رهبر اکثریت سنا برای رای‌گیری درباره تحریم های موشکی و حقوق بشری ایرانمیچ مک‌کانل سناتور جمهوریخواه و رهبر اکثریت سنای آمریکا از رای‌گیری درباره طرح دوحزبی تحریم ایران حمایت کرد و گفت روز چهارشنبه رای گیری سنا درباره طرحی که پیشتر در کمیته روابط خارجی تصویب شده، برگزار می شود.

به گزارش نشریه پولیتیکو طرح تحریم ایران در پاسخ به موارد نقض حقوق بشر ایران و حمایت آن از گروه های تروریستی پیش نویس شده است.

همزمان رویترز در گزارشی نوشته، رهبر اکثریت سنای آمریکا امیدوار است که بعد از مذاکرات نمایندگان، تحریم‌های جدید علیه ایران و تمدید مجازات‌های مالی علیه روسیه را در صحن سنا به رای بگذارد.

پیش از این کمیته روابط خارجی سنا با اکثریت آرا طرح «قانون مقابله با اقدامات برهم زننده ثبات توسط ایران» را به تصویب رساند که در صورت تصویب در صحن اصلی سنا و ابلاغ رئیس جمهوری آمریکا، تحریم های جدیدی علیه ایران در پی خواهد داشت.

پنجشنبه ۴ خرداد، سناتور باب کورکر در واکنش به تصویب این طرح در کمیته روابط خارجی سنا، گفت این طرح در صورت تبدیل شدن به قانون، تحریم‌هایی را برای فعالیت‌های موشکی، اقدامات منطقه‌ای و نقض حقوق بشر علیه ایران وضع می‌کند.

طرح دومی که جمهوریخواهان سنا امیدوار به تصویب آن در صحن سنا هستند، تمدید مجازات‌های مالی علیه روسیه است.

باب کورکر سناتور جمهوریخواه و رئیس کمیته روابط خارجی سنا و باب کاردین سناتور دمکرات عضو این کمیته با اقدام برای مجازات روسیه به دلیل مداخله مسکو در انتخابات ۲۰۱۶ ریاست جمهوری آمریکا بدون تحریم آن کشور موافقت کرده اند اما سناتورهای هر دو حزب دمکرات و جمهوریخواه خواستار آن شده‌اند که مسئله تحریم مسکو به بحث گذاشته شود، بویژه با در نظر گرفتن این که جیمز کومی رئیس سابق اف.بی.آی قرار است روز پنجشنبه درباره همین مسئله در کنگره توضیح دهد.

سناتور جمهوریخواه رند پال و سناتور دمکرات کریس مورفی ممکن است از طرح تحریم ایران به عنوان ابزاری برای به کرسی نشاندن رای گیری درباره پیشنهاد منع حدود ۵۰۰ میلیون دلار از فروش تسلیحات پیشنهادی آقای ترامپ به عربستان سعودی شوند.

آنان می گویند این سلاح های تهاجمی نگرانی‌های انساندوستانه به بار می‌آورد و ممکن است علیه مردم یمن استفاده شود.


کاخ سفید روز دوشنبه گفت که هنوز آماده اعلام موضع‌گیری رئیس جمهوری درباره تحریم مسکو یا تهران نیست و اطلاعات بیشتر متعاقبا اعلام خواهد شد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…