Skip to main content

داعش تهدید کرد: حملات بیشتری علیه ایرانیان در راه استگروه حکومت اسلامی، داعش، روز چهارشنبه ۱۷ خرداد با انتشار بیانیه‌ای ضمن اعلام این‌که افراد این گروه مسئول حملات چهارشنبه در تهران بودند، تهدید کرد که حملات بیشتری علیه ایرانیان در راه است.

به گزارش خبرگزاری رویترز، گروه داعش که خود را خلافت اسلامی می‌نامد در بیانیه خود با اشاره به ایران نوشته است که «خلافت هیچ فرصتی را برای ریختن خون آنها از دست نخواهد داد» تا زمانی که قانون شریعت در ایران به اجرا درآید.

روز چهارشنبه ۱۷ خرداد دو تیم از افراد مسلح به مجلس شورای اسلامی و آرامگاه بنیان‌گذار جمهوری اسلامی در تهران حمله کردند که طی این حملات جمعاً ۱۲ نفر کشته و حدود ۴۲ نفر نیز مجروح و مصدوم شدند و مهاجمان نیز به قتل رسیدند.

حکومت جمهوری اسلامی در ایران قانون شریعت اسلامی را مطابق اصول شیعه به اجرا در می‌آورد و گروه داعش بارها اعلام کرده که شیعیان را مرتد می‌داند و با آنها مبارزه می‌کند.

ایران هم‌چنین یکی از حامیان اصلی دولت عراق در نبرد علیه گروه حکومت اسلامی است و جمهوری اسلامی کمک‌هایی برای سازماندهی شبه نظامیان شیعه عراقی در جنگ با داعش صورت داده است.

ایران در جنگ داخلی سوریه نیز از حامیان اصلی حکومت بشار اسد علیه داعش و دیگر نیروهای مخالف بشار اسد است.

تهدید جدید داعش علیه ایران در حالی صورت می‌گیرد که روز چهارشنبه، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی نیز اعلام کرد که از عاملان حملات این روز به تهران و «حامیان» آنها انتقام می‌گیرد.

گروه داعش پیش از این، هفتم فروردین‌ماه امسال نیز با انتشار ویدئویی با عنوان «بلاد فارس؛ از دیروز تا امروز»، به زبان فارسی، ایران را تهدید کرده بود.

در این ویدئوی ۳۶ دقیقه‌ای، مردی که صورت خود را پوشیده بود پیامی را خطاب به علی خامنه‌ای، رهبر جمهوری اسلامی ایران، قرائت کرده و گفت: «ای خامنه‌ای، ای فرد نفرین‌شده‌ای که کنترل به اصطلاح جمهوری اسلامی را در دست داری، مطمئن باش که خیلی زود خانه‌ات را بر سرت خراب خواهیم کرد».

گروه حکومت اسلامی در این ویدئو، ایران را متهم کرده که قرن‌هاست اهل سنت را در ایران سرکوب می‌کند و یکی از مردان حاضر در این ویدئو نیز گفته است: «ما ایران را تسخیر خواهیم کرد و بار دیگر این کشور را همانند گذشته به اهل سنت باز می‌گردانیم».

گوینده این ویدئو در ادامه گفته است که «ایران علیه آمریکا و اسرائیل شعار می‌دهد، ولی یهودیان در این کشور در امنیت هستند و از آنها محافظت می‌شود و آنها کنیسه و عبادتگاه‌های خود را در اصفهان و تهران دارند».

پیش از آن در ۲۵ آبان‌ماه سال ۹۴، احمدرضا پوردستان، فرمانده نیروی زمینی ارتش ایران، با اشاره به تهدیدات آن سال داعش پس از انفجارهای پاریس گفت: «داعش تهدید کرده که گزینه‌های پس از فرانسه، روسیه و ایران هستند و در این رابطه وزیر امور خارجه عراق هم هشدار لازم را داد اما ارتش جمهوری اسلامی ایران اعلام می‌کند که ترسی از این تهدیدات ندارد».


در همین حال، محمد اسماعیل کوثری، از مسئولان کمیته دفاعی مجلس شورای اسلامی که پیش‌تر از فرماندهان ارشد سپاه پاسداران ایران بوده، چند روز پیش از سخنان احمدرضا پوردستان با طعنه به مقامات فرانسه گفته بود، «اگر فرانسه نمی‌تواند امنیت مردم کشورش را در مقابل داعش تأمین کند، این کار را به مستشاران ایرانی بسپارد».

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…