Skip to main content

نخست وزیر بریتانیا: با روند جدیدی از تهدیدهای تروریستی مواجهیمترزا می، ‌نخست وزیر بریتانیا،‌ روز یکشنبه ۱۴ خرداد در سخنانی به مناسبت حمله شنبه شب لندن گفت:‌ اعتقاد داریم که با روند جدیدی از تهدیدهای تروریستی مواجهیم.

در این حمله، ۱۰ تن از جمله سه مهاجم کشته و ۴۸ تن نیز زخمی شدند.

به گزارش خبرگزاری رویترز،‌ خانم می با اعلام این موضوع در یک سخنرانی تلویزیونی گفت که حملات تروریستی نشانگر اسلام انحرافی است و استراتژی ضد تروریستی بریتانیا نیاز به تجدید نظر دارد.

به گزارش خبرگزاری آسوشیتدپرس، نخست وزیر بریتانیا همچنین از شرکت های بین المللی خواست تا فضای اینترنت را بر روی گروه های تندرو ببندند.

در همین حال، اکثر احزاب محافظه کار، کارگر، لیبرال دموکرات و حزب ملی اسکاتلند مبارزات انتخاباتی در این کشور در روز یکشنبه را متوقف کردند.

نخست وزیر بریتانیا در این ارتباط اشاره کرد که مبارزات انتخاباتی از روز دوشنبه ۱۵ خرداد از سر گرفته می شود و انتخابات هم بر اساس برنامه ریزی ها برگزار خواهد شد.

در جریان حملاتی در ساعت‌های پایانی شنبه‌شب ۱۳ خرداد ماه، یک خودرو چند عابر را روی پل لندن زیر گرفت و افرادی که سوار بر آن بودند با چاقو به مردم حمله کردند. 

پلیس بریتانیا این اتفاق ها که در «لاندن بریج» و «بارو مارکت» روی داده را «تروریستی» نامیده ‌است.

پلیس لندن در گزارش اولیه‌ای پس از وقوع حملات گفت بر این عقیده‌است که حملات لندن به‌دست «سه مهاجم» انجام شده‌است.

به گفته پلیس، هر سه مهاجم توسط نیروهای امنیتی کشته ‌شده‌اند.

تا ظهر روز یکشنبه هیچ گروهی مسئولیت انجام این حمله را بر عهده نگرفته است.

در این میان، شبکه خبری «اسکای نیوز» گزارش داد که ماموران پلیس صبح روز یکشنبه به ساختمانی در شرق لندن که محل زندگی یکی از سه مهاجم بود، ‌حمله کرده اند.

به نوشته رویترز به نقل از اسکای نیوز، چهار مرد و یک زن در پی این حمله دستگیر شده اند.

به نوشته رویترز، آمبر رود، وزیر کشور بریتانیا، اعلام کرد که هنوز ارتباطی بین انفجار بمب در منچستر و مهاجمان شنبه شب در لندن پیدا نشده است. در حادثه منچستر ۲۲ تن کشته شدند.خبرگزاری رویترز گزارش داد که گروه حکومت اسلامی که بخش های زیادی از سرزمین های تحت تصرف خود در سوریه و عراق را از دست داده است،‌ روز شنبه ‌در پیامی از هواداران خود خواست در ماه رمضان با کامیون،‌ چاقو و سلاح گرم به «صلیبیون» حمله کنند.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…