Skip to main content

مقام ارشد دفاعی آمریکا: قادر به رفع تهدید موشکی کره شمالی یا ایران هستیممدیر آژانس پدافند موشکی آمریکا روز چهارشنبه گفت آزمایش موشک رهگیر جدیدی که روز گذشته در اقیانوس آرام انجام شد موفقیت آمیز بود و نشان داد که ایالات متحده تا سال ۲۰۲۰ میلادی قادر به رفع تهدید موشک‌های بالیستیک قاره پیمای کره شمالی یا ایران خواهد بود.

نشریه هیل به نقل از دریاسالار جیمز سایرینگ نوشت، پیش از انجام آزمایش اطمینان داشتم که ما قابلیت شکست دادن هرگونه تهدیدی از سوی آنها را داریم. 

امروز، پس از آزمایش رهگیری دیروز، اطمینان بیشتری پیدا کردم که ما همچنان این توانایی را خواهیم داشت.

وی که در یک نشست خبری در وزارت دفاع آمریکا، پنتاگون، صحبت می‌کرد در ادامه گفت، نتایج اولیه این آزمایش ۲۴۴ میلیون دلاری نشان می‌دهد موشک رهگیر بطور مستقیم به موشک بالیستیک قاره پیمای شبیه سازی شده هدف اصابت کرده و موفق به انهدام آن شده است.

به گفته دریاسالار سایرینگ، با این حال داده‌های مرتبط با آزمایش روز سه شنبه در طول ۳۰ روز آینده توسط کارشناسان آژانس پدافند موشکی ایالات متحده مورد تجزیه و تحلیل قرار خواهند گرفت. 

وی همچنین گفت به هیچ کشوری از قبل در مورد این آزمایش اطلاع داده نشده بود.

حدود ساعت ۱ بعد از ظهر سه شنبه به وقت غرب آمریکا و ساعتی پس از آن کره شمالی از انجام دهمین آزمایش موشکی خود در طول شش ماه گذشته خبر داد، ایالات متحده یک موشک جدید را با هدف رهگیری و انهدام موشک بالیستیک قاره پیما در اقیانوس آرام انجام داد.

موشک رهگیر مورد آزمایش از پایگاه «وندنبرگ» متعلق به نیروی هوایی در ایالت کالیفرنیا پرتاب شد و بنا بر اعلام پنتاگون توانست با موفقیت موشک مهاجم را در آب‌های اقیانوس آرام ساقط کند. 

این نخستین آزمایش ارتش آمریکا از این نوع در طول سه سال گذشته بوده است.


سخنگوی وزارت دفاع آمریکا روز سه شنبه تاکید کرد که زمان انجام این آزمایش ارتباطی با آزمایش اخیر پیونگ یانگ ندارد، اما آزمایش‌های موشکی کره شمالی یکی از دلایل عمده این آزمایش‌هاست.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…