Skip to main content

مدیر ارتباطات کاخ سفید استعفا کردمایک دابکی، مدیر ارتباطات کاخ سفید از این سمت کناره‌گیری کرده است.

دونالد ترامپ سه ماه پیش آقای دابکی را که از او به عنوان یکی از "استراتژیست‌های باتجربه" حزب جمهوری‌خواه نام برده می‌شد به این سمت منصوب کرد. 

هدف از انتصاب او بازسازی و بهبود نحوه ارتباط رسانه‌ای کاخ سفید عنوان شد.

از آن زمان انتقادهای زیادی از آشفتگی در گروه مسئول خبررسانی و ارتباطات دفتر رئیس جمهوری شده و به همین دلیل انتظار می‌رفت تغییراتی در این گروه صورت گیرد.

گفته می‌شد که آقای ترامپ از نحوه انتشار پیام‌های و اخبار کاخ سفید ناراضی است و ظاهرا اخیرا پیشنهاد کرده بود که نشست‌های مطبوعاتی کاخ سفید را به طور کلی لغو کند و شخصا هر پانزده روز یک بار یک نشست خبری تشکیل دهد.

این وضعیت باعث انتشار شایعاتی در مورد تغییراتی در این بخش از فعالیت کاخ سفید شده بود. 

با وجود کناره‌گیری آقای دابکی، شان اسپایسر، سخنگوی مطبوعاتی کاخ سفید همچنان در سمت خود باقی است اما انتظار می‌رود از تعداد نشست‌های خبری او کاسته شود.

وبسایت سیاسی اکسیوس نیوز، متعلق به مایک دابکی گفته است که او در "جوی مناسب و دوستانه" کاخ سفید را ترک کرده است.

از دهه ۱۹۸۰، آقای دابکه در زمینه تحلیل موضوعات سیاسی فعالیت داشته و بنیانگذار و از مدیران شرکت رسانه‌ای کراس‌رود است.Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…