Skip to main content

رهبر کره شمالی می‌گوید «کادوی بزرگ‌تری» برای ایالات متحده داردیک روز پس از انتشار گزارش‌ها در مورد آزمایش موشکی جدید در کره شمالی، خبرگزاری رسمی آن کشور به نقل از کیم جونگ‌اون نقل کرده‌است که پیونگ‌یانگ «در نظر دارد یک بسته هدیه بزرگ‌تر» برای ایالات متحده بفرستد.

صبح هشتم خرداد ماه کره جنوبی و ستاد فرماندهی ایالات متحده در اقیانوس آرام، از آزمایش یک موشک بالستیک کوتاه‌برد جدید توسط کره شمالی خبر دادند. 

آنچه با واکنش رئیس‌جمهوری ایالات متحده روبه‌رو شد که گفته است «کره شمالی با پرتاب یک موشک بالستیک دیگر به همسایگانش از جمله چین بی‌احترامی کرده است... با این حال چین تمام تلاش خود را انجام داده است».

خبرگزاری رسمی کره شمالی که معمولا یک‌ روز پس از رخدادهایی مانند آزمایش‌های نظامی یا بازدیدهای رهبر آن کشور، گزارش‌های آن را منشر می‌کند، نـهم خرداد ماه به نقل از کیم جونگ‌اون گفته است پیونگ‌یانگ جنگ‌افزارهای قوی‌تری تولید خواهد کرد: «او [رهبر کره شمالی] ابراز اطمینان کرده‌است که [این کشور] گام قوی‌تری رو‌به‌جلو برمی‌دارد تا برای یانکی‌ها یک بسته هدیه بزرگ‌تر ارسال کند».

یانکی در اصطلاع عامیانه لقبی‌ست که هرچند معانی مختلفی دارد، اما در مورد مردم ایالات متحده به‌کار برده شده‌است.

گفته می‌شود کره شمالی در تلاش برای ساخت و آزمایش موفقیت‌آمیز موشک قاره‌پیما است. 

پیونگ‌یانگ تا کنون موفق به پرتاب چنین موشکی نشده و در مورد توانایی‌های فعلی آن در ساخت این نوع موشک نیز همچنان تردید وجود دارد. 

با این حال از زمان روی کار آمدن کیم‌ جونگ‌اون، بیش از هفتاد آزمایش موشکی مختلف و سه آزمایش هسته‌ای نظامی انجام داده‌است. 

شورای امنیت سازمان ملل، آزمایش‌های بالستیک و هسته‌ای نظامی از سوی کره شمالی را منع کرده‌است.

همزمان با انتشار گزارش سه‌شنبه خبرگزاری رسمی کره شمالی، کره جنوبی اعلام کرد همراه ایالات متحده، و با حضور بمب‌افکن «بی-۱ بی لنسر» دست به یک رزمایش مشترک زده‌است. 

این رزمایش روز دوشنبه انجام شده‌است. کره شمالی، سئول و واشینگتن را متهم کرده‌است که در حال تمرین برای پرتاب بمب اتمی در آن کشور هستند.

بمب‌افکن «بی-۱» هواپیمای مافوق‌صوت است و در کنار بی-۲ و بی-۵۲، یکی از سه هواپیمای راهبردی‌ست که در نیروی هوایی ایالات متحده به خدمت گرفته شده‌.

مقام‌های ایالات متحده، پیش‌تر ضمن هشدار به کره شمالی در مورد آمادگی برای مقابله با تحرکات نظامی پیونگ‌یانگ، تمرین برای حمله به آن کشور را رد کرده و می‌گویند هدف از رزمایش‌ها با کره جنوبی و ژاپن، «دفاعی» است.


نیروی دریایی ایالات متحده، گفته است یک گروه ضربت، با حضور ناو کارل وینسون و ناو هواپیمابر اتمی رونالد ریگان، به‌زودی رزمایشی را در آب‌های پیرامون شبه‌جزیره کره انجام خواهد داد. 

زمان دقیقی برای انجام این رزمایش اعلام نشده‌است.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…