Skip to main content

دستگیری مغز متفکر امپراطوری اقتصادی سپاه توسط سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه

سردار مسعود مهردادی

طبق گزارش منابع خبری از ایران سردار مسعود مهردادی عضو هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه ، بانک انصار ، شرکت ارتباطات سیار ، شرکت مخابرات و همچنین دهها شرکت و نهاد دیگر متعلق به سپاه که در هلدینگ یاس متعلق به بنیاد تعاون سپاه در سمت مدیریت عامل مشغول به فعالیت های اقتصادی در داخل ایران بوده بدلیل مشارکت در اختلاس کلان 13 هزار میلیارد تومانی به همراه سردار سجادی نیا قائم مقام خود توسط سازمان حفاظت و اطلاعات سپاه بازداشت شده است .

یکی از عمده فعالیتهای هلدینگ یاس شناسایی املاک و اموال ارزشمند و مشکل دار بوده است .

این هلدینگ وابسته به سپاه املاک و اموال ارزشمند و مشکل دار بسیاری از ایرانیان داخل و بخصوص خارج از کشور به قیمت نازل خریداری کرده و پس از حل مشکلات آنها در شهرداری ها ، سازمان زمین شهری و ادارات مربوطه با قیمت واقعی به فروش میرساند.

از سردار مسعود مهردادی در جمع آوری آثار و خاطرات برخی از افراد سپاه و کسانی که در جنگ ایران و عراق شهید شده اند علی الخصوص در جمع آوری آثار و خاطرات شهید حسن باقری از وی در کنار افراد شناخته شده ای همچون یحیی رحیم صفوی ، محمد باقر قالیباف ، عزیز جعفری ، قاسم سلیمانی ، حسن پلارک و علی اکبر خوش لهجه قدردانی شده است .

سردار حسین سجادی نیا


مسعود مهردادی عضو هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه تقریباً بر صندلی تمامی شرکت های ریز و درشت و مهم تحت تملک سپاه از بانک انصار گرفته تا شرکت مخابرات ایران تکیه زده است به گونه ای که از وی به عنوان مغز متفکر امپراطوری اقتصادی سپاه نام برده میشود.

میانه های تیرماه 1393 نام مسعود مهردادی در یکی از بحث برانگیز ترین قراردادهای سپاه مطرح شد .

خبر امضای تفاهم نامه میان شهرداری تهران و سپاه نخستین بار 16 تیرماه 1393 در وب سایت روز آنلاین منتشر شد .

بر اساس این قرارداد پروژه های عمرانی شهر تهران با سقف ظرفیت 20 هزار میلیارد تومان به مدت  4 سال به سپاه واگذار شد که 10 هزار میلیارد تومان آن باید توسط شهرداری تهران به صورت نقدی پرداخت شود .

در این قرارداد بانک انصار متعلق به بنیاد تعاون سپاه به عنوان بانک عامل تایین شده است .

امضای محمد باقر قالیباف شهردار تهران همراه با عیسی شریفی قائم مقام وی که اکنون از ایران به کشور سوئد گریخته است ، سید داوود هاشمی معاون مالی و اقتصاد شهری و همچنین سرتیپ پاسدار جمال الدین آبرومند معاون فرمانده کل سپاه و رییس هیئت مدیره بنیاد تعاون سپاه به همراه سید پرویزفتاح مدیر عامل وقت این نهاد و رییس فعلی این نهاد و رییس فعلی کمیته امداد و مسعود مهردادی جانشین اقتصادی بنیاد تعاون سپاه در پایان همه این تفاهم نامه ها به چشم میخورد.

 این گزارش جهت اطلاع به هموطنان گرامی در ایران و سایر کشورهای جهان تهیه و تنظیم شده است .


به امید ایرانی آزاد ...

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…