Skip to main content

پاپ فرانسیس خواستار امحای کل تسلیحات هسته‌ایرهبر کاتولیک‌های جهان خواستار تلاش جمعی و چند جانبه برای امحای تسلیحات هسته ای شد و خطاب به کنفرانس سازمان ملل در خصوص معاهده منع گسترش تسلیحات هسته ای گفت: صلح و ثبات بین المللی نمی‌تواند بر مبنای حس نادرست امنیتی، تهدید، تخریب یا نابودی کامل و یا صرفا حفظ تعادل قدرت قرار گیرد.

به نقل از رویترز، پس از آنکه مجمع عمومی سازمان ملل در دسامبر سال گذشته به مذاکره در خصوص معاهده منع گسترش تسلیحات هسته ای که به لحاظ قانونی الزام آور باشد رای داد این کنفرانس در 27 مارس سال جاری میلادی در نیویورک برگزار شد.

پاپ فرانسیس رهبر کاتولیک‌های جهان در نامه‌ای به این کنفرانس گفت: بازدارندگی هسته ای در برابر تهدیدات اساسی قرن 21 به ویژه تروریسم جنگ‌های نامتقارن، امنیت سایبری، مشکلات محیط زیستی و فقر کارآمد نیست.

وی افزود: هنگامی که ما به پیامدهای فاجعه بار انسانی و محیط زیستی که استفاده از تسلیحات اتمی به بار می‌آورد می‌اندیشیم نگرانی‌هایمان دو چندان می‌شود چرا که استفاده از این نوع تسلیحات تاثیرات بی حد و حصر و مخربی دارد. 

ما باید از خودمان بپرسیم که ثبات بر مبنای ترس چقدر دوام می‌آورد، آن هم هنگامی که ترس‌ها رو به افزایش است و اعتماد میان انسان‌ها را متزلزل می‌سازد.

پاپ فرانسیس افزود: جهان باید فراتر از بازدارندگی اتمی حرکت کند. از جامعه بین المللی خواسته شده تا استراتژی‌هایی را برای حمایت از هدف صلح و ثبات و جلوگیری از رویکردهای کوته بینانه در خصوص مشکلات پیرامون امنیت ملی و بین المللی اتخاذ کند.

رهبر کاتولیک‌های جهان در ادامه گفت: هدف از امحای کامل تسلیحات اتمی هم یک نوع چالش است و هم امری اخلاقی و انسانی و یک رویکرد معین باید بیانگر امنیت جمعی، چند جانبه و صلح باشد و فراتر از ترس و انزوایی که بر بحث‌های امروزه قالب شده حرکت کند.


وی افزود: این انعکاس باید شامل صدای تمامی انسان‌ها از جمله جوامع مذهبی، جامعه مدنی و سازمان‌های بین المللی باشد، سرنوشت مشترک انسان‌ها، تقویت مذاکره و تقویت مکانیسم اعتماد و همکاری و ایجاد شرایطی برای جهان بدون تسلیحات اتمی را ملزم می‌سازد.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…