Skip to main content

معاون رئیس جمهور آمریکا: تلاش ایران برای بی‌ثبات کردن اسرائیل را تحمل نمی‌کنیممایک پنس، معاون رئیس جمهور آمریکا در افتتاحیه اجلاس سالانه قدرتمندترین لابی طرفدار اسرائیل در واشنگتن گفت که دولت دونالد ترامپ به ایران اخطار داده و تلاش این کشور برای بی‌ثبات کردن منطقه و به خطر انداختن امنیت اسرائیل را تحمل نخواهد کرد.

آقای پنس یکشنبه شب در افتتاحیه اجلاس سه روزه کمیته روابط عمومی آمریکا اسرائیل (آیپک) گفت: "آیت الله ها در تهران علنا آرزوی محو اسرائیل از نقشه و ریختن مردم اسرائیل به دریا را مطرح کرده اند".

او دولت ایران را متهم کرد که طی چند دهه به "تروریست ها در لبنان، سوریه و نوار غزه" پول و سلاح رسانده اند.

معاون رئیس جمهور آمریکا همچنین گفت که ایران گام های زیادی در جهت دست یافتن به سلاح اتمی و موشک های بالستیک برداشته، اما قول داد که دولت آقای ترامپ اجازه دست یافتن ایران به سلاح اتمی را ندهد.

در پی دست یافتن ایران و قدرت های جهانی به توافق جامع اتمی در دوره ریاست جمهوری باراک اوباما در آمریکا، برنامه هسته ای ایران در ازای توقف اعمال تحریم ها محدود شد و نظارت آژانس بین المللی انرژی اتمی بر آن گسترش یافت.

اما آقای پنس این توافق را پایانی "فاجعه بار" برای تحریم ها خوانده و گفته که در نتیجه این توافق، ایران منابع مالی بیشتری برای دامن زدن به هرج و مرج در اسرائیل و به خطر انداختن امنیت آن دارد.

معاون رئیس جمهور آمریکا در بخش دیگری از سخنانش گفت که دولت آقای ترامپ موضوع انتقال سفارت آمریکا از تل آویو به بیت المقدس را به طور جدی بررسی می کند.

این یکی از وعده هایی بود که آقای ترامپ در دوره تبلیغات انتخاباتی داد و پس از پیروزی هم در دیدار با نخست وزیر اسرائیل گفت که به طور جدی به این موضوع فکر می کند.

اسرائیل و فلسطینی ها هر دو مدعی بیت المقدس هستند و آن را پایتخت خود می دانند.


ناظران معتقدند که انتقال سفارت آمریکا به این شهر پیش از تأسیس کشور فلسطینی آسیب زیادی به روند صلح وارد خواهد کرد و به معنای پایانی بر ایده راه حل تشکیل دو کشور برای حل اختلافات اسرائیل و فلسطینیان خواهد بود.

Comments

Popular posts from this blog

Iran Killing Command: The use of firearms in dealing with protesters

The document you see on the image is the order of the commander of the Tehran repressive force to all the units based in the city.

Based on this agenda, the mercenaries of the corrupt government Islamic Republic of Iran have been allowed to use firearms in the event of any protest movement against people by the regime.
This is a murder command.
The repressive force of the law, known to the world's famous police and guardians, should protect the lives of its citizens, by freeing their mercenaries, they allow them to murder Iranians who are protesting the corruption in the government and you have the important message that if you come to the streets in protest of corruption and torture and massacre, we will kill you.
Because, according to criminal Khomeini, maintenance of the system is obligatory.
A corrupt government that is so hideous that spend billions of dollars from the national treasury and popular capitalto the suppression of its people and the countries of the region, must be ov…

ایران فرمان قتل : دستور استفاده از سلاح گرم در برخورد با معترضان

سندی که در تصویر میبینید دستور فرمانده نیروی سرکوبگر انتظامی تهران به همه یگانهای مستقر در این شهر است.
بر اساس این دستور کار ، مزدوران حکومت فاسد نظام جمهوری اسلامی اجازه یافته اند که درصورت بروز هرگونه جنبش اعتراضی از سوی مردم علیه رژیم ، از سلاح گرم استفاده کنند.
این دستور یک فرمان قتل است.
نیروی سرکوبگر انتظامی که به ظاهر و تعریف شناخته شده پلیس در سراسر جهان ، میبایست حافظ جان شهروندان باشد ، با آزاد گذاشتن دست مزدوران چکمه پوش خود انها را مجاز به قتل ایرانیان معترض به فسادهای موجود درلایه های حکومت میکنند و این پیام مهم را در خود دارد که اگر در اعتراض به  فساد و شکنجه و کشتار به خیابانها بریزید شما را خواهیم کشت.
چرا که به گفته خمینی دجال، حفظ نظام از اوجب واجبات است.
حکومت فاسدی که انقدر وقیح هست که میلیاردها دلار از خزانه ملی و سرمایه مردمی را صرف سرکوب مردم خود و کشورهای منطقه میکند باید سرنگون کرد.
اکنون چهل سال است که کشور ما به اشغال این ملایان جنایکتارخونخوار و اسلام تحمیلی در آمده است .
هنوز باورش برای برخی سخت است که درک کنند کشور ما به معنای واقعی کلمه از سوی بنیادگرایان الله…

مائده مختار زاده یکی از اعضاء فعال گروهک تروریستی سازمان مجاهدین خلق در ایران_قسمت 1

گزارش شماره یک درباره یکی از خائنین به ملت ایران
 همانطور که ملت بزرگ و شریف ایران زمین میدانند یکی از خطرناک ترین و فاسدترین گروه های تروریستی که سالیان سال در سطح جهان وایران به فعالیتهای غیر انسانی و جنایتکارانه مبادرت می ورزند و با افکار و عقاید بیمارگونه خود جانهای جوانان ایران زمین را می آلایند، گروهک تروریستی مجاهدین خلق می باشد.
جنایات آنان طی سالیان گذشته بر همگان آشکار بوده و چه خانواده هایی که فرزندان عزیز خود را که توسط اعضای این گروه شستشوی مغزی داده شدند ، از دست داده اند و دیگرانی که طعمه شکارچیان بی رحم این گروه تروریستی قرار گرفته اند.
اما خانواده هایی هستند که همچنان نسل اندر نسل به این سازمان تروریستی وفادارند و ایدئولوژی جنایتکارانه خود را به فرزندشان منتقل می کنند و همچنان در داخل و خارج ایران به ترویج افکار مسموم آنها و همچنین فعالیتهای تروریستی مشغول می باشند.
در اینجا به معرفی یکی از این خانواده ها و تشریح فعالیتهای آنها از سالهای آغازین انقلاب ایران تا کنون  خواهیم پرداخت:
مصطفی و جعفر مهیمنی و یکی از خواهرانشان مرضیه مهیمنی ساکن شهرستان بابل در استان مازندران در س…